Nagrody dla pracowników

Nagrody dla pracowników. Motywuj pracowników w kreatywny sposób

Wyróżnienia w pracy oraz motywowanie pracowników do efektywnego wykonywania pracy to istotny element, o którym każdy pracodawca powinien pamiętać. Przyznawany w formie pieniężnej bonus na koniec miesiąca to oczywiście nadal najlepsza forma wynagrodzenia za nasz trud i wysiłek w pracy. Mimo jednak wszystko spora ilość pracodawców decyduje się na dodatkowe wyróżnienia w formie statuetki . Stworzone na zamówienie nagrody dla pracownika są przez nas indywidualnie personalizowane, zgodnie z twoimi wytycznymi!

Nagrody dla pracownika i ich wpływ na motywację do pracy

Pojęcie motywacji jest w różny sposób definiowane przez różnych ekspertów. Jednak wszystkie teorie polegają na działaniu mającym na celu wniknięciu w system potrzeb i oczekiwań pracownika, stworzeniu odpowiednich warunków pracy oraz wyborze najlepszego sposobu kierowania. To z kolei przekłada się na stworzenie idealnego systemu nagród i premii na które pracownik może liczyć i które zaspokoją jego potrzeby. Dzięki temu zyskuje motywację do realizacji wyznaczonych celów i założeń firmy.

Nagrody dla pracowników – pomysły dostosowane do ich potrzeb

Premia finansowa na konto sprawdza się oczywiście najlepiej w każdym przypadku, jednak nagrody dla pracowników mogą przybrać różną formę. W zależności od firmy i szczebla, na którym znajduje się pracownik, może on liczyć m.in. na płatny dodatkowy urlop, wycieczkę, dobry alkohol, voucher na zakupy, kosz prezentowy, a nawet nowy samochód. My jednak proponujemy nasze rozwiązanie, którym jest piękna i unikatowa statuetka. Statuetki dla pracowników, które wykonujemy mogą przybrać różną formę i być idealnym dopełnieniem za osiągnięte wyniki w pracy. Duża wartość symboliczna takiej statuetki bardzo dobrze wpływa na motywację pracownika. Podnosi jego poczucie własnej wartości i wiary we własne umiejętności. To z kolei daje mu duży zastrzyk energii do dalszej efektywnej pracy!

Jak wybrać idealną statuetkę dla pracownika?

Wszystko zależy od okazji, czasu i Twojego budżetu jaki możesz na to przeznaczyć. Bardzo szybkie w personalizacji statuetki szklane  to zdecydowanie numer jeden wśród nagród na pracowników. Stworzona grafika z indywidualną dedykacją i słowami uznania trafia na na szkło przy pomocy specjalnej drukarki. A to wszystko w czasie około 3 dni roboczych od zaakceptowania projektu statuetki. Elegancka i pięknie wyglądająca nagroda. Jedynym ograniczeniem w tych nagrodach jest kształt szkła. Jednak do wyboru mamy mnóstwo dostępnych wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. netflix (szklane, dla pracownika) Statuetka metalowa to równie elegancka i ciekawa propozycja. Tutaj nie ma ograniczeń co do kształtu wyróżnienia. Mamy duże możliwości gięcia, malowania oraz wycinania z arkusza stali o różnej grubości. Metalowy element z możemy podać nadrukowi kolorowemu oraz połączyć go z drewnianą lub marmurową podstawą. Wszystko po to, aby stworzyć naprawdę unikalny kształt statuetki z twoich marzeń. Jednak w tym przypadku czas wykonania takiej statuetki może być nieco dłuższy. Każdy etap procesu wymaga czasu. Im bardziej skomplikowana nagroda tym więcej czasu potrzebujemy na jej wykonanie. netflix (metalowe)

Dlaczego warto zamawiać nagrody dla pracownika w naszej firmie?

Wszystkie nasze realizacje to oryginalne nagrody, które stworzyliśmy w pełni samodzielnie. Umożliwia nam to najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki temu możemy tworzyć nagrody dla pracownikówo różnorodnym kształcie, strukturze i kolorystyce. Łączymy ze sobą materiały, uzyskując niepowtarzalne formy i rozmiary statuetek. Jeśli więc szukasz statuetki dla pracownika za wyniki, osiągnięcia czy na nadchodzące okazje, zaufaj naszym specjalistom. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze rodzaju nagrody i przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie.