Wyróżnienia

Buduj pozytywne relacje w firmie. Wyróżniaj i doceniaj swoich pracowników indywidualnymi statuetkami.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Dlaczego wyróżnienia są ważne w biznesie?

Motywacja pracowników to jedno z najważniejszych zadań menedżera. Aby to osiągnąć, wiele firm korzysta z różnych metod, od premii finansowych, przez dni wolne, aż po różnego rodzaju wyróżnienia i nagrody. Statuetki to efektowne i estetyczne wyróżnienia, które mogą być doskonałą nagrodą za osiągnięcia i sukcesy w pracy.

Jak wybrać i kiedy wręczać nagrody i wyróżnienia?

Zdecydowanie najlepszym momentem na wręczenie nagród i wyróżnień są uroczystości firmowe, gdzie pracownicy mogą być docenieni w obecności swoich koleżanek i kolegów. Profesjonalnie wykonana i pięknie prezentująca się nagroda, sprawi, że obdarowana nią osobą będzie dumna z jej otrzymania. Przygotowanie takiej nagrody to może być wyzwanie, zwłaszcza dla kogoś kto robi to pierwszy raz.
Dlatego jeśli nie wiesz jak wybrać nagrodę i wyróżnienie, które sprawdzi się idealnie, odezwij się do nas! Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją nagród i chętnie pomożemy Ci z wyborem nagrody i wyróżnienia.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i statuetkach, które chciałbyś wręczyć. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48 h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak statuetka będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Przygotujemy dla Ciebie nagrody i wyróżnienia w formie statuetki

Statuetki biznesowe wręczane z różnych okazji, coraz częściej pojawiają się jako dodatkowa forma wyróżnienia. Jeżeli szukasz sposobu na docenienie swoich pracowników, partnerów biznesowych, czy nawet uczestników różnego rodzaju wydarzeń, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy kompleksową usługę przygotowywania nagród i wyróżnień w formie statuetek.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i pozwól nam stworzyć dla Ciebie coś, co zostanie w pamięci na długo.

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Odpowiedź zależy od indywidualnych preferencji pracowników i kultury firmy. Statuetki są jednak trwałym symbolem osiągnięć, który można wyeksponować w widocznym miejscu.

Optymalna częstotliwość nagradzania pracowników zależy od wielu czynników, w tym od tempa i dynamiki pracy.

Wyróżnienia w formie statuetki są uniwersalnym narzędziem, które można zastosować w praktycznie każdym rodzaju działalności.

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!