SportBiegi

11. Bieg III Wież

Pełna kolorów statuetka o ciekawym kształcie na masywnej, marmurowej podstawie. Wyraziste kolory w połączeniu z nawiązującą do wydarzenia symboliką idealnie oddają ducha sportowej rywalizacji.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

11. Bieg III Wież już za nami

Bieganie jest pasją wielu ludzi. Odnajdują oni w nim spokój, radość i energię. Z tego powodu organizowanych jest wiele imprez biegowych, podczas których zawodnicy mogą ze sobą rywalizować i zdobywać pamiątkowe nagrody. Jedną z takich imprez jest Bieg III Wież, czyli szybki i prosty bieg na dystansie 10 km, którego trasa uzyskała atest PZLA. W tym roku odbył się on 26 czerwca. To była to już jedenasta edycja tego biegu, dlatego organizator postanowił przygotować dla uczestników wyjątkowy zestaw nagród. Był nim kolorowy medal z trójwymiarowymi zdobieniami oraz dopasowana statuetka z nadrukiem. Wyjątkowo kolorowy projekt miała przyjemność zrealizować nasza firma.

Kolorowe statuetki dla najlepszych zawodników na Bieg III Wież

Statuetki, które tworzymy, charakteryzują się indywidualnym podejściem oraz całkowicie unikalnym projektem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nagrody dopasowane nie tylko do okoliczności, ale również do siebie. Przykładem takiej realizacji jest statuetka na Bieg III Wież. To zaokrąglone trofeum wykonaliśmy, wycinając metalowy panel, a następnie nakładając na niego kolorowy nadruk. Specyficzna struktura nadruku UV delikatnie połyskuje w świetle, dzięki czemu przyciąga wzrok. Na powierzchni statuetki znajduje się grafika, która ściśle nawiązuje do symboliki biegu. Są to umieszczone w centralnej części wieże na pagórku, nad którymi rozpościera się tęcza. Tak wykonane statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy biegu, którzy poszerzyli swoją kolekcję nagród o kolorowy, dopasowany zestaw.

Kolorowa statuetka na Twoje indywidualne zamówienie

Wszystkie nagrody naszego autorstwa wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każdy element stworzonej przez nas statuetki jest w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Szerokie możliwości personalizacyjne gwarantuje nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Za jego pomocą tworzymy nagrody, łącząc różne materiały, bawiąc się kształtem i zaskakując formą. Kolorowe, metalowe statuetki takie jak na Bieg III Wież to tylko jeden z wielu przykładów wykorzystania technologii w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć unikalną nagrodę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!