20-lecie Anmar

Nowoczesne trofeum metalowe o oryginalnym kształcie z geometrycznymi zdobieniami i kolorowym nadrukiem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

20-lecie Anmar odpowiednio uhonorowane

Jubileusz firmy to wydarzenie, które naprawdę warto świętować. Dlatego firma Anmar na swoje 20 urodziny zaplanowała specjalną imprezę, podczas której wręczała unikalne trofea. Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży medycznej Grupa Anmar szczególnie dba o jakość. Z tego powodu statuetka na jubileusz firmy musiała spełniać najwyższe standardy jakości. Dlatego też organizator jubileuszu zdecydował się skorzystać z oferty naszej firmy, która przygotowała trofea biznesowe na 20-lecie Anmar.

Nowoczesne trofea na 20-lecie Anmar

Wszystkie wykonane przez naszą firmę trofea cechuje wysoka jakość, która wynika z wykorzystywania najlepszych materiałów. W przypadku nagrody na 20-lecie Anmar zdecydowaliśmy się stworzyć projekt, do którego realizacji użyliśmy metalowy panel oraz marmurową podstawę. Stanowiący główną część nagrody metal wycięliśmy za pomocą lasera w oryginalny kształt z geometrycznymi zdobieniami, pnącymi się ku górze. Ponadto, całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem lśniącym w świetle. W samym centrum trofeum znajduje się nazwa oraz logo firmy, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Dzięki temu nagroda stała się nowoczesną wizytówką jubileuszu, o którym uczestnicy z pewnością długo będą pamiętać.

Unikalne trofea biznesowe dla Twojej firmy

Jesteśmy producentem, który od lat zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem oryginalnych nagród na różne okoliczności, w tym 20-lecie firmy. Dlatego, jeżeli zależy Ci na unikalności oraz najwyższej jakości, to produkty tworzone przez naszą firmę, będą dla Ciebie idealne. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży oraz wieloletnim doświadczeniem i pasją. Takie połączenie gwarantuje Ci, że stworzone przez nas nagrody będą spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!