20-lecie Anmar

Nowoczesne trofeum metalowe o oryginalnym kształcie z geometrycznymi zdobieniami i kolorowym nadrukiem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 7,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

20-lecie Anmar odpowiednio uhonorowane

Jubileusz firmy to wydarzenie, które naprawdę warto świętować. Dlatego firma Anmar na swoje 20 urodziny zaplanowała specjalną imprezę, podczas której wręczała unikalne trofea. Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży medycznej Grupa Anmar szczególnie dba o jakość. Z tego powodu statuetka na jubileusz firmy musiała spełniać najwyższe standardy jakości. Dlatego też organizator jubileuszu zdecydował się skorzystać z oferty naszej firmy, która przygotowała trofea biznesowe na 20-lecie Anmar.

Nowoczesne trofea na 20-lecie Anmar

Wszystkie wykonane przez naszą firmę trofea cechuje wysoka jakość, która wynika z wykorzystywania najlepszych materiałów. W przypadku nagrody na 20-lecie Anmar zdecydowaliśmy się stworzyć projekt, do którego realizacji użyliśmy metalowy panel oraz marmurową podstawę. Stanowiący główną część nagrody metal wycięliśmy za pomocą lasera w oryginalny kształt z geometrycznymi zdobieniami, pnącymi się ku górze. Ponadto, całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem lśniącym w świetle. W samym centrum trofeum znajduje się nazwa oraz logo firmy, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Dzięki temu nagroda stała się nowoczesną wizytówką jubileuszu, o którym uczestnicy z pewnością długo będą pamiętać.

Unikalne trofea biznesowe dla Twojej firmy

Jesteśmy producentem, który od lat zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem oryginalnych nagród na różne okoliczności, w tym 20-lecie firmy. Dlatego, jeżeli zależy Ci na unikalności oraz najwyższej jakości, to produkty tworzone przez naszą firmę, będą dla Ciebie idealne. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży oraz wieloletnim doświadczeniem i pasją. Takie połączenie gwarantuje Ci, że stworzone przez nas nagrody będą spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!