25 rocznica ślubu

Oryginalna statuetka wykonana z metalu ciętego z kolorowym nadrukiem UV lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 20 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

25 rocznica ślubu w wyjątkowej oprawie

Rocznica ślubu to jedno z ważniejszych świąt obchodzonych przez małżeństwa. Szczególnie gdy jest to okrągła, 25 rocznica ślubu. Świętując srebrne gody, wielu zastanawia się, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać. Dla większości ważne jest to, aby prezenty rocznicowe były unikalne i tworzone od serca specjalnie dla drugiej połówki. Dlatego dla naszego klienta stworzyliśmy oryginalny prezent na rocznicę ślubu w postaci wyjątkowej statuetki. Wykonaliśmy ją na indywidualne zamówienie, zachowując wszystkie wytyczne i przenosząc je z projektu do rzeczywistości. Dzięki temu trofeum zyskało indywidualnego charakteru.

25 rocznica ślubu z oryginalnym prezentem

Z okazji rocznicy ślubu małżonkowie wręczają sobie całą masę standardowych nagród. Dlatego nasz klient chciał stworzyć coś nietypowego, czym zaskoczy drugą połówkę. Postawił zatem na oryginalny prezent na rocznicę ślubu – statuetkę, którą stworzyliśmy na jego specjalne zamówienie. Trofeum wykonaliśmy, wykorzystując metalowy panel, który wycięliśmy w określony w projekcie kształt. Na jego powierzchnię nałożyliśmy kolorowy nadruk UV przedstawiający ważny dla małżonków motyw. Zdobienia zostały dodatkowo pokryte punktowym lakierem, który mieni się w świetle. Dodatkowym elementem statuetki jest umieszczona na jej podstawie tabliczka. Wygrawerowaliśmy na niej dedykację wraz z życzeniami. Całość prezentuje się naprawdę elegancko, a dzięki indywidualnemu podejściu stanowi idealny prezent na rocznicę.

Indywidualne trofea dedykowane na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy jest to 25 rocznica ślubu, czy inna okazja, statuetka zawsze sprawdzi się jako odpowiedni upominek. Wynika to z faktu, że wszystkie trofea wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu nasze nagrody są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Co ważne, u nas nie masz właściwie żadnych ograniczeń. Możesz wybrać niemal dowolną formę, kształt, materiały, jak i ilość statuetek, jakie mamy wykonać. To z kolei sprawia, że możesz zamówić choćby jedną sztukę statuetki na prezent na 25-lecie ślubu. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz oryginalną statuetkę na prezent.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!