25 rocznica ślubu

Oryginalna statuetka wykonana z metalu ciętego z kolorowym nadrukiem UV lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

20

wysokość
(cm)

200

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

25 rocznica ślubu w wyjątkowej oprawie

Rocznica ślubu to jedno z ważniejszych świąt obchodzonych przez małżeństwa. Szczególnie gdy jest to okrągła, 25 rocznica ślubu. Świętując srebrne gody, wielu zastanawia się, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać. Dla większości ważne jest to, aby prezenty rocznicowe były unikalne i tworzone od serca specjalnie dla drugiej połówki. Dlatego dla naszego klienta stworzyliśmy oryginalny prezent na rocznicę ślubu w postaci wyjątkowej statuetki. Wykonaliśmy ją na indywidualne zamówienie, zachowując wszystkie wytyczne i przenosząc je z projektu do rzeczywistości. Dzięki temu trofeum zyskało indywidualnego charakteru.

25 rocznica ślubu z oryginalnym prezentem

Z okazji rocznicy ślubu małżonkowie wręczają sobie całą masę standardowych nagród. Dlatego nasz klient chciał stworzyć coś nietypowego, czym zaskoczy drugą połówkę. Postawił zatem na oryginalny prezent na rocznicę ślubu – statuetkę, którą stworzyliśmy na jego specjalne zamówienie. Trofeum wykonaliśmy, wykorzystując metalowy panel, który wycięliśmy w określony w projekcie kształt. Na jego powierzchnię nałożyliśmy kolorowy nadruk UV przedstawiający ważny dla małżonków motyw. Zdobienia zostały dodatkowo pokryte punktowym lakierem, który mieni się w świetle. Dodatkowym elementem statuetki jest umieszczona na jej podstawie tabliczka. Wygrawerowaliśmy na niej dedykację wraz z życzeniami. Całość prezentuje się naprawdę elegancko, a dzięki indywidualnemu podejściu stanowi idealny prezent na rocznicę.

Indywidualne trofea dedykowane na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy jest to 25 rocznica ślubu, czy inna okazja, statuetka zawsze sprawdzi się jako odpowiedni upominek. Wynika to z faktu, że wszystkie trofea wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu nasze nagrody są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Co ważne, u nas nie masz właściwie żadnych ograniczeń. Możesz wybrać niemal dowolną formę, kształt, materiały, jak i ilość statuetek, jakie mamy wykonać. To z kolei sprawia, że możesz zamówić choćby jedną sztukę statuetki na prezent na 25-lecie ślubu. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz oryginalną statuetkę na prezent.

Produkty powiązane

Okolicznościowe

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie