25 rocznica ślubu

Oryginalna statuetka wykonana z metalu ciętego z kolorowym nadrukiem UV lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

25 rocznica ślubu w wyjątkowej oprawie

Rocznica ślubu to jedno z ważniejszych świąt obchodzonych przez małżeństwa. Szczególnie gdy jest to okrągła, 25 rocznica ślubu. Świętując srebrne gody, wielu zastanawia się, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać. Dla większości ważne jest to, aby prezenty rocznicowe były unikalne i tworzone od serca specjalnie dla drugiej połówki. Dlatego dla naszego klienta stworzyliśmy oryginalny prezent na rocznicę ślubu w postaci wyjątkowej statuetki. Wykonaliśmy ją na indywidualne zamówienie, zachowując wszystkie wytyczne i przenosząc je z projektu do rzeczywistości. Dzięki temu trofeum zyskało indywidualnego charakteru.

25 rocznica ślubu z oryginalnym prezentem

Z okazji rocznicy ślubu małżonkowie wręczają sobie całą masę standardowych nagród. Dlatego nasz klient chciał stworzyć coś nietypowego, czym zaskoczy drugą połówkę. Postawił zatem na oryginalny prezent na rocznicę ślubu – statuetkę, którą stworzyliśmy na jego specjalne zamówienie. Trofeum wykonaliśmy, wykorzystując metalowy panel, który wycięliśmy w określony w projekcie kształt. Na jego powierzchnię nałożyliśmy kolorowy nadruk UV przedstawiający ważny dla małżonków motyw. Zdobienia zostały dodatkowo pokryte punktowym lakierem, który mieni się w świetle. Dodatkowym elementem statuetki jest umieszczona na jej podstawie tabliczka. Wygrawerowaliśmy na niej dedykację wraz z życzeniami. Całość prezentuje się naprawdę elegancko, a dzięki indywidualnemu podejściu stanowi idealny prezent na rocznicę.

Indywidualne trofea dedykowane na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy jest to 25 rocznica ślubu, czy inna okazja, statuetka zawsze sprawdzi się jako odpowiedni upominek. Wynika to z faktu, że wszystkie trofea wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu nasze nagrody są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Co ważne, u nas nie masz właściwie żadnych ograniczeń. Możesz wybrać niemal dowolną formę, kształt, materiały, jak i ilość statuetek, jakie mamy wykonać. To z kolei sprawia, że możesz zamówić choćby jedną sztukę statuetki na prezent na 25-lecie ślubu. Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz oryginalną statuetkę na prezent.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!