34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej

Statuetka z motywem wojskowym w kolorze moro, którą wykonaliśmy z metalu ciętego laserem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu już ponad 10 lat z nami

Rocznice istnienia może obchodzić tak naprawdę każda instytucja. Również wojskowa. Dlatego też 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu postanowił przygotować coś specjalnego na tegoroczne obchody. Organizator imprezy wojskowej postanowił wręczyć odpowiednim osobom nagrody wojskowe. Wśród nich znalazły się również nagrody dla pracowników wojska, dzięki którym władze dywizjonu mogły docenić zaangażowanie żołnierzy. Wykonaniem tych nagród zajęła się nasza firma, która z pasją tworzy trofea na zamówienie.

Trofea honorujące 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu

Wszystkie akcesoria wojskowe kojarzą nam się z jednym motywem – moro. Jest to element, na podstawie którego z łatwością można poznać czy dany przedmiot przeznaczony jest dla żołnierzy. Z tego powodu statuetkę, którą 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu wręczał żołnierzom, wykonaliśmy właśnie w tej kolorystyce. Jej wyraziste oraz bogato nasycone barwy uzyskaliśmy dzięki kolorowemu nadrukowi. Oprócz tego nadruk pozwolił nam umieścić na powierzchni nagrody logo, czyli herb dywizjonu. Całość wykonaliśmy z metalowego panelu, który następnie wycięliśmy za pomocą lasera. Dzięki jego precyzji uzyskaliśmy oryginalny kształt litery V z unikalnym cięciem wewnątrz. Nietypowy kształt stanowi bowiem idealne tło pod grafikę z maszyną wojskową.

Eleganckie statuetki z motywem wojskowym

Nasza firma tworzy różnorodne trofea okolicznościowe. Wyróżniają się one kształtem, rozmiarem czy też wykorzystanymi materiałami. Jednak oprócz tego dbamy również, aby ich motyw był w pełni zgodny z klimatem imprezy, na której wręczana jest nagroda. Dlatego wszystkie statuetki tworzymy na indywidualne zamówienie. W każdą z realizacji wkładamy niesamowicie dużo pracy, tak aby efekt finalny zachwycał i zapadał w pamięć. Wszystko po to, aby każdy z naszych Klientów otrzymał piękną nagrodę, o jakiej marzył. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on szybko i sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!