34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej

Statuetka z motywem wojskowym w kolorze moro, którą wykonaliśmy z metalu ciętego laserem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 15,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu już ponad 10 lat z nami

Rocznice istnienia może obchodzić tak naprawdę każda instytucja. Również wojskowa. Dlatego też 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu postanowił przygotować coś specjalnego na tegoroczne obchody. Organizator imprezy wojskowej postanowił wręczyć odpowiednim osobom nagrody wojskowe. Wśród nich znalazły się również nagrody dla pracowników wojska, dzięki którym władze dywizjonu mogły docenić zaangażowanie żołnierzy. Wykonaniem tych nagród zajęła się nasza firma, która z pasją tworzy trofea na zamówienie.

Trofea honorujące 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu

Wszystkie akcesoria wojskowe kojarzą nam się z jednym motywem – moro. Jest to element, na podstawie którego z łatwością można poznać czy dany przedmiot przeznaczony jest dla żołnierzy. Z tego powodu statuetkę, którą 34. Śląski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Bytomiu wręczał żołnierzom, wykonaliśmy właśnie w tej kolorystyce. Jej wyraziste oraz bogato nasycone barwy uzyskaliśmy dzięki kolorowemu nadrukowi. Oprócz tego nadruk pozwolił nam umieścić na powierzchni nagrody logo, czyli herb dywizjonu. Całość wykonaliśmy z metalowego panelu, który następnie wycięliśmy za pomocą lasera. Dzięki jego precyzji uzyskaliśmy oryginalny kształt litery V z unikalnym cięciem wewnątrz. Nietypowy kształt stanowi bowiem idealne tło pod grafikę z maszyną wojskową.

Eleganckie statuetki z motywem wojskowym

Nasza firma tworzy różnorodne trofea okolicznościowe. Wyróżniają się one kształtem, rozmiarem czy też wykorzystanymi materiałami. Jednak oprócz tego dbamy również, aby ich motyw był w pełni zgodny z klimatem imprezy, na której wręczana jest nagroda. Dlatego wszystkie statuetki tworzymy na indywidualne zamówienie. W każdą z realizacji wkładamy niesamowicie dużo pracy, tak aby efekt finalny zachwycał i zapadał w pamięć. Wszystko po to, aby każdy z naszych Klientów otrzymał piękną nagrodę, o jakiej marzył. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on szybko i sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!