SportBiegi

70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego

Prosta i elegancka statuetka metalowa inspirowana postacią Janusza Kusocińskiego. Charakterystyczny kształt biegacza, duży rozmiar i precyzyjnie dopracowane detale sprawiają, że nagroda zapada w pamięć.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 33 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego z naszymi nagrodami

Nasza firma w 2024 roku rozpoczęła współpracę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki (PZLA). Zostaliśmy głównym dostawcą medali i wspieramy wiele wydarzeń, które odbywają się pod egidą PZLA. Jedną z imprez, na które dostarczyliśmy nagrody, był właśnie 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego. Impreza ta odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie i jest jedną z najstarszych oraz najbardziej prestiżowych wydarzeń lekkoatletycznych. Memoriał Kusocińskiego jest bowiem międzynarodowym otwarciem sezonu lekkoatletycznego w Polsce i ważnym sprawdzianem przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu. Dlatego też na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości statuetek na zamówienie, które wykonał nasz zespół.

Statuetka biegowa inspirowana postacią Janusza Kusocińskiego

Tegoroczne nagrody dla lekkoatletów powstały z myślą o dokonaniach i sukcesach Janusza Kusocińskiego. Wskazuje na to przede wszystkim kształt trofeum, który wykonaliśmy na wzór jednego z najbardziej znanych wizerunków biegacza. Oprócz tego istotną cechą statuetki jest jej rozmiar. Mierzy ona bowiem aż 33 cm wysokości. Na pierwszy rzut oka trofeum jest proste i eleganckie, jednak wystarczy spojrzeć głębiej, aby zobaczyć precyzyjne cięcie laserem, dopracowane ażury i idealnie odwzorowane detale. Wszystko to stanowi harmonijną całość, od której nie sposób oderwać oczu! Statuetka sportowa uzupełniona jest dodatkowo o spersonalizowaną tabliczkę z nazwą wydarzenia oraz datą. Dzięki temu nagrody dla biegaczy nawet po latach będą przypominać im dzień jej zdobycia.

Tryumf – nagrody dla biegaczy, sportowców i na każdą okazję!

Nasza firma od lat tworzy nagrody okolicznościowe, które zwieńczają zarówno sportowe, jak i biznesowe wydarzenia. Wszystko dlatego, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Potwierdzają to nasi Partnerzy, tacy jak m.in. PZLA, którzy to właśnie nam zawierzyli tworzenie nagród na wszystkie swoje imprezy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skontaktuj się z naszym doradcą, który przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!