SportBiegi

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wysoka statuetka złożona z kilku metalowych paneli połączonych ze sobą drewnianą podstawą. Kształty wycięte zostały na podobiznę wrocławskiej wieży oraz biegacza. Całość dodatkowo pokryta jest lśniącym lakierem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Imprezy biegowe Wrocławia – PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wrocław jest niezwykle urokliwym miastem. Szczególnie nocą, gdy ulice rozjaśniają kolorowe światła i iluminacje na budynkach. Taka niepowtarzalna atmosfera sprzyja organizowaniu różnych wydarzeń kulturalnych, jak i sportowych. Jedną z nich jest PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Jest to bieg, który odbywa się nocą na dystansie 21 km. Nocny półmaraton rozpoczyna się o 21:45, a uczestnicy pokonują jego trasę urozmaiconą dźwiękami oraz atrakcjami świetlnymi. W tym roku organizator przygotował bieg w rockowych rytmach z charakternymi nagrodami. Były nimi statuetki na zamówienie, które w całości wykonała nasza firma. Imponujących rozmiarów nagrody otrzymali zdobywcy pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni.

Statuetka na Nocny Wrocław Półmaraton

Podejmując się przygotowania nagród, wiedzieliśmy, że PKO Nocny Wrocław Półmaraton to jedna z najważniejszych wrocławskich imprez biegowych. Dlatego staraliśmy się, aby wykonane przez nas statuetki dobrze upamiętniały to wydarzenie. Mając to na uwadze, stworzyliśmy unikalny projekt, wykorzystujący najnowocześniejszą technologię. Dzięki niej byliśmy w stanie wykonać wysoką, podłużną nagrodę, mierzącą 55 cm z dedykowanym motywem biegacza. Statuetka upamiętniająca Półmaraton Wrocław przypomina kształtem wieżę z zegarem, która zakończona jest płomieniem. U jej podstaw widoczna jest podobizna biegaczki lub biegacza, otoczonego flagą Polski. Dzięki tej różnorodności nagrody pasują do kategorii biegowych, pozostając jednocześnie spójne wizualnie. Całość dzięki zastosowaniu głębokiej i dopasowanej kolorystyki prezentuje się niezwykle elegancko i wyróżnia się na tle innych trofeów.

Imponująca statuetka specjalnie dla Ciebie

Statuetka PKO Nocny Wrocław Półmaraton to jedna z wielu naszych wysokich realizacji. Łącząc materiały, eksperymentując z formą oraz będąc otwartym na sugestie, tworzymy imponujące projekty, które następnie przekuwamy w statuetki. Z nami możesz zatem stworzyć całkowicie nową i oryginalną statuetkę, którą wykonamy na Twoje indywidualne zamówienie. Wykonujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i dopasowane serie. Dzięki temu jesteśmy w stanie skonstruować oryginalną nagrodę o imponującym rozmiarze na każdą okazję. Jeśli zatem chcesz stworzyć coś wielkiego, zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi i razem z nami wykonaj unikalną nagrodę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!