SportBiegi

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wysoka statuetka złożona z kilku metalowych paneli połączonych ze sobą drewnianą podstawą. Kształty wycięte zostały na podobiznę wrocławskiej wieży oraz biegacza. Całość dodatkowo pokryta jest lśniącym lakierem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 55 cm
Szerokość: 25 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Imprezy biegowe Wrocławia – PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wrocław jest niezwykle urokliwym miastem. Szczególnie nocą, gdy ulice rozjaśniają kolorowe światła i iluminacje na budynkach. Taka niepowtarzalna atmosfera sprzyja organizowaniu różnych wydarzeń kulturalnych, jak i sportowych. Jedną z nich jest PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Jest to bieg, który odbywa się nocą na dystansie 21 km. Nocny półmaraton rozpoczyna się o 21:45, a uczestnicy pokonują jego trasę urozmaiconą dźwiękami oraz atrakcjami świetlnymi. W tym roku organizator przygotował bieg w rockowych rytmach z charakternymi nagrodami. Były nimi statuetki na zamówienie, które w całości wykonała nasza firma. Imponujących rozmiarów nagrody otrzymali zdobywcy pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni.

Statuetka na Nocny Wrocław Półmaraton

Podejmując się przygotowania nagród, wiedzieliśmy, że PKO Nocny Wrocław Półmaraton to jedna z najważniejszych wrocławskich imprez biegowych. Dlatego staraliśmy się, aby wykonane przez nas statuetki dobrze upamiętniały to wydarzenie. Mając to na uwadze, stworzyliśmy unikalny projekt, wykorzystujący najnowocześniejszą technologię. Dzięki niej byliśmy w stanie wykonać wysoką, podłużną nagrodę, mierzącą 55 cm z dedykowanym motywem biegacza. Statuetka upamiętniająca Półmaraton Wrocław przypomina kształtem wieżę z zegarem, która zakończona jest płomieniem. U jej podstaw widoczna jest podobizna biegaczki lub biegacza, otoczonego flagą Polski. Dzięki tej różnorodności nagrody pasują do kategorii biegowych, pozostając jednocześnie spójne wizualnie. Całość dzięki zastosowaniu głębokiej i dopasowanej kolorystyki prezentuje się niezwykle elegancko i wyróżnia się na tle innych trofeów.

Imponująca statuetka specjalnie dla Ciebie

Statuetka PKO Nocny Wrocław Półmaraton to jedna z wielu naszych wysokich realizacji. Łącząc materiały, eksperymentując z formą oraz będąc otwartym na sugestie, tworzymy imponujące projekty, które następnie przekuwamy w statuetki. Z nami możesz zatem stworzyć całkowicie nową i oryginalną statuetkę, którą wykonamy na Twoje indywidualne zamówienie. Wykonujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i dopasowane serie. Dzięki temu jesteśmy w stanie skonstruować oryginalną nagrodę o imponującym rozmiarze na każdą okazję. Jeśli zatem chcesz stworzyć coś wielkiego, zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi i razem z nami wykonaj unikalną nagrodę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!