SportBiegi

Carpathian Warriors 14

Statuetki metalowe o ciekawym kształcie z motywem florystycznym. Ich elementem charakterystycznym jest trójwymiarowy nadruk UV, którym wykonaliśmy zdobienie przypominające rękawicę bokserską. Całość ma złoty odcień idealnie dopasowany do podstawy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 16.5 cm
Waga: 1 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Carpathian Warriors 14 – event MMA w Jaśle

Carpathian Warriors to najstarsza podkarpacka gala MMA, która zawitała do Jasła. Wydarzenie to przyciągnęło zarówno regionalnych zawodników, jak i wojowników z całej Polski. Śledzący zmagania sportowców kibice mogli obserwować emocjonujące pojedynki w formule boksu, K1 oraz MMA. Oprócz walk organizator zapewnił również atrakcje w postaci pokazu sztuk walki młodych zawodników z klubu Spartan Jasło oraz występ pole dance. Ponadto, postanowił nagrodzić uczestników wyjątkowymi nagrodami sportowymi. Zostały nimi statuetki na zamówienie, które od lat projektuje i produkuje nasza firma.

Zachwycające trofea z trójwymiarowym nadrukiem

Tegoroczna gala MMA w Jaśle przyniosła wiele emocji. O tych przeżyciach z pewnością przypominać będą uczestnikom nasze imponujące statuetki wykonane z metalu. Wykonaliśmy je specjalnie z myślą o sztukach walki, co widoczne jest w głównym zdobieniu, przedstawiającym rękawicę bokserską. Co więcej, całość wykonaliśmy, wykorzystując trójwymiarowy nadruk UV, który nadaje nagrodom wyjątkowo głęboki wygląd. Wszystko to sprawia, że trofea są symbolem ciężkiej pracy, poświęcenia i ducha walki, które towarzyszą zawodnikom MMA. Ciekawym elementem tego projektu jest też jego kształt, który opiera się na florystycznych akcentach. Dodatkowo nagrodę spersonalizowaliśmy, wykonując napis z nazwą Carpathian Warriors oraz dodając pamiątkową tabliczkę z datą.

Tryumf – doświadczony producent nagród

Nasza firma to lider na rynku nagród i trofeów. Specjalizujemy się bowiem w tworzeniu unikalnych i spersonalizowanych statuetek na różne okazje. Znajdziesz u nas zarówno nagrody biznesowe, jak i trofea okolicznościowe wręczane również na wydarzeniach o charakterze sportowym. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów, od klasycznych medali po nowoczesne nagrody z nadrukiem 3D. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom produkcyjnym jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Przekonaj się o tym i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać idealne trofeum na swoją imprezę!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!