SportTriathlon

City Handlowy IronMan 70.3 Warsaw

Okrągła nagroda zrobiona z metalu i drewna z kolorowym nadrukiem oraz grawerem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 18 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
połączone materiały
Grawerowanie laserem

Tegoroczna rywalizacja na IronMan 70.3 Warsaw już za nami

W tym roku w samym centrum stolicy naszego kraju miało miejsce wydarzenie o nazwie IronMan 70.3 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których uczestnicy mają do pokonania trzy różne dystanse. Są to kolejno 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu. Mimo tak długiej trasy organizator dodatkowo podniósł poprzeczkę, wyznaczając czas, w jakim uczestnik powinien pokonać każdy z dystansów. Na tej podstawie wyłonił najlepszych z najlepszych, dla których przygotował pamiątkowe trofea. Wyjątkowe nagrody przygotowaliśmy osobiście, angażując w tym celu nasz doświadczony zespół.

Wyjątkowe nagrody dla najlepszych na IronMan 70.3 Warsaw

Uczestnicy IronMan 70.3 Warsaw poświęcają wiele czasu, aby odpowiednio przygotować się do rywalizacji. Dlatego organizator postanowił wynagrodzić ich za to oryginalnymi nagrodami. Na Citi Warszawa przygotowaliśmy zatem statuetki w zgodzie z indywidualnie wykonanym projektem. Nagroda dzięki wycięciu jej za pomocą lasera ma okrągły, wyróżniający się kształt oraz jest połączeniem kilku warstw różnych materiałów. Do przygotowania trofea wykorzystaliśmy metal, który wycięliśmy w centralnej części, w której umieściliśmy przyciągające wzrok ,,zęby”. Następnie połączyliśmy to z drewnem, które stanowi idealne tło pod grawerowane zdobienie z motywem triathlonowym. Na koniec całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, sprawiając, że nagroda już na pierwszy rzut oka kojarzy się z 70.3 Warsaw.

Ciekawa nagroda triathlonowa w zasięgu Twojej ręki

To, co jest bardzo charakterystyczne w naszych nagrodach to ich dostępność. Produkujemy je w całości samodzielnie, a czas ich przygotowania zależy właściwie od poziomu skomplikowania projektu. Podobnie jest z ceną. Dlatego niezależnie od budżetu, u nas zawsze możesz sobie pozwolić na oryginalną nagrodę. Ponadto, możesz zamówić choćby jedną sztukę trofeum. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdą ilość oryginalnych nagród sportowych, biznesowych czy okolicznościowych. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz, a nasz doradca pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!