City Handlowy IronMan 70.3 Warsaw

Okrągła nagroda zrobiona z metalu i drewna z kolorowym nadrukiem oraz grawerem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

18

wysokość
(cm)

180

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Połączenie materiałów
Grawerowanie laserem

Tegoroczna rywalizacja na IronMan 70.3 Warsaw już za nami

W tym roku w samym centrum stolicy naszego kraju miało miejsce wydarzenie o nazwie IronMan 70.3 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których uczestnicy mają do pokonania trzy różne dystanse. Są to kolejno 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu. Mimo tak długiej trasy organizator dodatkowo podniósł poprzeczkę, wyznaczając czas, w jakim uczestnik powinien pokonać każdy z dystansów. Na tej podstawie wyłonił najlepszych z najlepszych, dla których przygotował pamiątkowe trofea. Wyjątkowe nagrody przygotowaliśmy osobiście, angażując w tym celu nasz doświadczony zespół.

Wyjątkowe nagrody dla najlepszych na IronMan 70.3 Warsaw

Uczestnicy IronMan 70.3 Warsaw poświęcają wiele czasu, aby odpowiednio przygotować się do rywalizacji. Dlatego organizator postanowił wynagrodzić ich za to oryginalnymi nagrodami. Na Citi Warszawa przygotowaliśmy zatem statuetki w zgodzie z indywidualnie wykonanym projektem. Nagroda dzięki wycięciu jej za pomocą lasera ma okrągły, wyróżniający się kształt oraz jest połączeniem kilku warstw różnych materiałów. Do przygotowania trofea wykorzystaliśmy metal, który wycięliśmy w centralnej części, w której umieściliśmy przyciągające wzrok ,,zęby”. Następnie połączyliśmy to z drewnem, które stanowi idealne tło pod grawerowane zdobienie z motywem triathlonowym. Na koniec całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, sprawiając, że nagroda już na pierwszy rzut oka kojarzy się z 70.3 Warsaw.

Ciekawa nagroda triathlonowa w zasięgu Twojej ręki

To, co jest bardzo charakterystyczne w naszych nagrodach to ich dostępność. Produkujemy je w całości samodzielnie, a czas ich przygotowania zależy właściwie od poziomu skomplikowania projektu. Podobnie jest z ceną. Dlatego niezależnie od budżetu, u nas zawsze możesz sobie pozwolić na oryginalną nagrodę. Ponadto, możesz zamówić choćby jedną sztukę trofeum. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdą ilość oryginalnych nagród sportowych, biznesowych czy okolicznościowych. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz, a nasz doradca pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie