SportTriathlon

City Handlowy IronMan 70.3 Warsaw

Okrągła nagroda zrobiona z metalu i drewna z kolorowym nadrukiem oraz grawerem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Tegoroczna rywalizacja na IronMan 70.3 Warsaw już za nami

W tym roku w samym centrum stolicy naszego kraju miało miejsce wydarzenie o nazwie IronMan 70.3 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których uczestnicy mają do pokonania trzy różne dystanse. Są to kolejno 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu. Mimo tak długiej trasy organizator dodatkowo podniósł poprzeczkę, wyznaczając czas, w jakim uczestnik powinien pokonać każdy z dystansów. Na tej podstawie wyłonił najlepszych z najlepszych, dla których przygotował pamiątkowe trofea. Wyjątkowe nagrody przygotowaliśmy osobiście, angażując w tym celu nasz doświadczony zespół.

Wyjątkowe nagrody dla najlepszych na IronMan 70.3 Warsaw

Uczestnicy IronMan 70.3 Warsaw poświęcają wiele czasu, aby odpowiednio przygotować się do rywalizacji. Dlatego organizator postanowił wynagrodzić ich za to oryginalnymi nagrodami. Na Citi Warszawa przygotowaliśmy zatem statuetki w zgodzie z indywidualnie wykonanym projektem. Nagroda dzięki wycięciu jej za pomocą lasera ma okrągły, wyróżniający się kształt oraz jest połączeniem kilku warstw różnych materiałów. Do przygotowania trofea wykorzystaliśmy metal, który wycięliśmy w centralnej części, w której umieściliśmy przyciągające wzrok ,,zęby”. Następnie połączyliśmy to z drewnem, które stanowi idealne tło pod grawerowane zdobienie z motywem triathlonowym. Na koniec całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, sprawiając, że nagroda już na pierwszy rzut oka kojarzy się z 70.3 Warsaw.

Ciekawa nagroda triathlonowa w zasięgu Twojej ręki

To, co jest bardzo charakterystyczne w naszych nagrodach to ich dostępność. Produkujemy je w całości samodzielnie, a czas ich przygotowania zależy właściwie od poziomu skomplikowania projektu. Podobnie jest z ceną. Dlatego niezależnie od budżetu, u nas zawsze możesz sobie pozwolić na oryginalną nagrodę. Ponadto, możesz zamówić choćby jedną sztukę trofeum. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdą ilość oryginalnych nagród sportowych, biznesowych czy okolicznościowych. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz, a nasz doradca pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!