Club 1845

Statuetka łącząca laserową precyzję z logotypem Club 1845. Całość umieściliśmy na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Club 1845 legendarny klub sportowy w Monachium

Club 1845 to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych klubów sportowych w Monachium. Klub założony w 1845 roku i od tamtej pory był centralnym miejscem dla różnych dziedzin sportu, w tym piłki nożnej, tenisa, gimnastyki, kolarstwa, hokeja na lodzie i innych. Klub jest uważany za jedną z najważniejszych instytucji sportowych w Monachium i przyciąga zarówno młodych, jak i starszych członków. Club 1845 z pewnością przyczynił się do rozwoju sportu w dzielnicy Monachium Berg am Laim. W roku 2022 klub obchodził kolejną rocznicę powstania. Z tej okazji wykonaliśmy statuetkę na zamówienie, aby uczcić tą okoliczność. 

Statuetka okolicznościowa wykonana przez Tryumf

Statuetka dla Club 1845 w Monachium to pamiątka stworzona z okazji powstania tego prestiżowego klubu. Wykonana przez nas metalowa statuetka to wyrazy szacunku dla klubu oraz wszystkich jego członków. Zbudowana z masywnego metalowego panelu wyciętego laserowo, na którym znajduje się piękny logotyp Club 1845. Logotyp wykonany przy pomocy druku UV z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Całą konstrukcje statuetki umieściliśmy na masywnej drewnianej podstawie. 

Niepowtarzalne statuetki idealne na różne okazje! 

Jeśli szukasz pięknej i oryginalnej statuetki okolicznościowej na jubileusz, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w produkcji unikatowych trofeów, które doskonale nadają się na różnego rodzaju okazje. Możemy wykonać ją z różnych materiałów od drewna po metal. Potrafimy ozdobić każdą statuetkę dowolnym motywem, logotypem czy dedykacją. Dzięki temu statuetka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie mamy minimalnych ilości produkcyjnych, dlatego możesz zamówić nawet jedną sztukę. Tworzymy statuetki indywidualnie, zgodnie z wytycznymi Klienta. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci stworzyć oryginalny i dopasowany projekt do twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!