Club 1845

Statuetka łącząca laserową precyzję z logotypem Club 1845. Całość umieściliśmy na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 30 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe
połączone materiały

Club 1845 legendarny klub sportowy w Monachium

Club 1845 to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych klubów sportowych w Monachium. Klub założony w 1845 roku i od tamtej pory był centralnym miejscem dla różnych dziedzin sportu, w tym piłki nożnej, tenisa, gimnastyki, kolarstwa, hokeja na lodzie i innych. Klub jest uważany za jedną z najważniejszych instytucji sportowych w Monachium i przyciąga zarówno młodych, jak i starszych członków. Club 1845 z pewnością przyczynił się do rozwoju sportu w dzielnicy Monachium Berg am Laim. W roku 2022 klub obchodził kolejną rocznicę powstania. Z tej okazji wykonaliśmy statuetkę na zamówienie, aby uczcić tą okoliczność. 

Statuetka okolicznościowa wykonana przez Tryumf

Statuetka dla Club 1845 w Monachium to pamiątka stworzona z okazji powstania tego prestiżowego klubu. Wykonana przez nas metalowa statuetka to wyrazy szacunku dla klubu oraz wszystkich jego członków. Zbudowana z masywnego metalowego panelu wyciętego laserowo, na którym znajduje się piękny logotyp Club 1845. Logotyp wykonany przy pomocy druku UV z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Całą konstrukcje statuetki umieściliśmy na masywnej drewnianej podstawie. 

Niepowtarzalne statuetki idealne na różne okazje! 

Jeśli szukasz pięknej i oryginalnej statuetki okolicznościowej na jubileusz, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w produkcji unikatowych trofeów, które doskonale nadają się na różnego rodzaju okazje. Możemy wykonać ją z różnych materiałów od drewna po metal. Potrafimy ozdobić każdą statuetkę dowolnym motywem, logotypem czy dedykacją. Dzięki temu statuetka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie mamy minimalnych ilości produkcyjnych, dlatego możesz zamówić nawet jedną sztukę. Tworzymy statuetki indywidualnie, zgodnie z wytycznymi Klienta. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci stworzyć oryginalny i dopasowany projekt do twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!