DACH Customer Excellence Awards

Trójpanelowa statuetka metalowa na drewnianej podstawie. Jej design opiera się na unikalnym kształcie i precyzyjnych zdobieniach w postaci ażurów i kolorowego nadruku UV. Ponadto, za sprawą użycia trzech paneli całość nabiera wielowymiarowości.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 15.5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Poziom doświadczenia Klienta doceniony na DACH Customer Excellence Awards

W biznesie czynnikiem, który znacząco wpływa na sukces firmy, jest pozytywne doświadczenie Klienta z marką. Wartość ta wpływa zarówno na postrzeganie firmy, jak i na to, że zadowoleni Klienci w przyszłości z większym prawdopodobieństwem ponownie skorzystają z produktów lub usług danego przedsiębiorstwa. Pozytywne doświadczenie Klienta jest zatem brane pod uwagę również w branżowych eventach, które nagradzają firmy najbardziej przyjazne konsumentom. W związku z tym o wysokim standardzie obsługi często świadczy nagroda excellence award. Jedną z nich przygotowaliśmy na DACH Customer Excellence Awards, czyli prestiżową galę dla najlepszych w swojej dziedzinie.

Wielowymiarowe trofeum stworzone specjalnie na DACH Customer Excellence Awards

W ramach szczytu w regionie DACH organizator przygotował wyjątkową galę, podczas której Ci, którzy najbardziej dbają o pozytywne doświadczenia Klienta, otrzymali pamiątkowe trofea okolicznościowe. Wykonaliśmy je, łącząc ze sobą trzy metalowe panele oraz elegancką, drewnianą podstawę. Stalowe elementy poddaliśmy obróbce, wykorzystując precyzyjny laser, dzięki któremu nadaliśmy im oryginalny kształt. Ponadto, całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Za jego sprawą mogliśmy również umieścić na nagrodzie idealnie odwzorowane flagi trzech krajów. Wszystko to sprawia, że nagroda jest wyjątkowym wyróżnieniem o wielowymiarowej formie i ponadczasowej symbolice.

Tryumf – unikalne nagrody na każdą okazję!

Nasza firma od lat tworzy statuetki na zamówienie, które trafiają do Klientów z całego świata. Tworzymy zarówno trofea sportowe, jak i nagrody biznesowe, będące trwałą pamiątką na lata. Korzystamy z najnowszej technologii i działamy we własnym, najnowocześniejszym parku maszynowym w branży. Dzięki temu nasze nagrody spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać trofeum dla siebie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!