SportSporty wodne

Drakens Iława

Statuetka wykonana z metalu ciętego laserowo z kolorowym nadrukiem UV mieniącym się w świetle.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Wyjątkowe zawody wioślarskie, które organizuje Drakens Iława

Tegoroczny sezon zawodów smoczych łodzi rozbudził w wioślarzach chęć rywalizacji. Dlatego organizowane od lat Regaty Smoczych Łodzi zgromadziły spore grono uczestników oraz widzów. Miejscem odbywania się zawodów jest Iława, natomiast jej głównym organizatorem Klub Wioślarski Drakens Iława. Wyścigi smoczych łodzi mają na celu popularyzowanie tego niesamowitego sportu. Z tego powodu organizator podzielił zawody na cztery kategorie, w tym kategorię ,,Amator”. Jej uczestnicy mieli możliwość odbyć trening z profesjonalistami, który z pewnością pomógł im w wioślarskich zmaganiach. Najlepsi wioślarze otrzymali pamiątkowe statuetki nawiązujące do tematyki imprezy. Przygotowaniem ich projektu oraz jego realizacją zajęła się nasza firma.

Statuetki z logo Drakens Iława

Statuetka, którą wykonaliśmy na Regaty Smoczych Łodzi, charakteryzuje się nowoczesną elegancją. Stworzyliśmy ją, wycinając jej kształt w metalowym panelu. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwia nam tworzenie prawie każdego kształtu. Tym razem kształt nawiązywał do wioślarstwa, a znajdujące się w centralnej części zdobienie wykonaliśmy na wzór logo Drakens Iława. Na powierzchni nagrody znajduje się również kolorowy nadruk, na który nałożyliśmy lakier. Dzięki temu nagroda jest nie tylko trwalsza, ale również lśni w świetle, przyciągając wzrok.

Trofeum z wybranym przez Ciebie motywem

Żeby statuetka była oryginalna, to musi się czymś wyróżniać. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie ograniczamy Twojej wizji. Z nami możesz zrealizować niemal każdą wizję. Nasi Klienci wybierają kształt, formę i dostosowują motyw do ważnej dla nich okoliczności. Ponadto, uczestniczą w realizacji nagrody na każdym jej etapie, co sprawia, że są w pełni zadowoleni z finalnego efektu. Przekonaj się, jak to działa i skontaktuj się z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces zamówienia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!