SportSporty wodne

Drakens Iława

Statuetka wykonana z metalu ciętego laserowo z kolorowym nadrukiem UV mieniącym się w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 31 cm
Szerokość: 23,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowe zawody wioślarskie, które organizuje Drakens Iława

Tegoroczny sezon zawodów smoczych łodzi rozbudził w wioślarzach chęć rywalizacji. Dlatego organizowane od lat Regaty Smoczych Łodzi zgromadziły spore grono uczestników oraz widzów. Miejscem odbywania się zawodów jest Iława, natomiast jej głównym organizatorem Klub Wioślarski Drakens Iława. Wyścigi smoczych łodzi mają na celu popularyzowanie tego niesamowitego sportu. Z tego powodu organizator podzielił zawody na cztery kategorie, w tym kategorię ,,Amator”. Jej uczestnicy mieli możliwość odbyć trening z profesjonalistami, który z pewnością pomógł im w wioślarskich zmaganiach. Najlepsi wioślarze otrzymali pamiątkowe statuetki nawiązujące do tematyki imprezy. Przygotowaniem ich projektu oraz jego realizacją zajęła się nasza firma.

Statuetki z logo Drakens Iława

Statuetka, którą wykonaliśmy na Regaty Smoczych Łodzi, charakteryzuje się nowoczesną elegancją. Stworzyliśmy ją, wycinając jej kształt w metalowym panelu. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwia nam tworzenie prawie każdego kształtu. Tym razem kształt nawiązywał do wioślarstwa, a znajdujące się w centralnej części zdobienie wykonaliśmy na wzór logo Drakens Iława. Na powierzchni nagrody znajduje się również kolorowy nadruk, na który nałożyliśmy lakier. Dzięki temu nagroda jest nie tylko trwalsza, ale również lśni w świetle, przyciągając wzrok.

Trofeum z wybranym przez Ciebie motywem

Żeby statuetka była oryginalna, to musi się czymś wyróżniać. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie ograniczamy Twojej wizji. Z nami możesz zrealizować niemal każdą wizję. Nasi Klienci wybierają kształt, formę i dostosowują motyw do ważnej dla nich okoliczności. Ponadto, uczestniczą w realizacji nagrody na każdym jej etapie, co sprawia, że są w pełni zadowoleni z finalnego efektu. Przekonaj się, jak to działa i skontaktuj się z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces zamówienia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!