Drakens Iława

Statuetka wykonana z metalu ciętego laserowo z kolorowym nadrukiem UV mieniącym się w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

31

wysokość
(cm)

235

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowe zawody wioślarskie, które organizuje Drakens Iława

Tegoroczny sezon zawodów smoczych łodzi rozbudził w wioślarzach chęć rywalizacji. Dlatego organizowane od lat Regaty Smoczych Łodzi zgromadziły spore grono uczestników oraz widzów. Miejscem odbywania się zawodów jest Iława, natomiast jej głównym organizatorem Klub Wioślarski Drakens Iława. Wyścigi smoczych łodzi mają na celu popularyzowanie tego niesamowitego sportu. Z tego powodu organizator podzielił zawody na cztery kategorie, w tym kategorię ,,Amator”. Jej uczestnicy mieli możliwość odbyć trening z profesjonalistami, który z pewnością pomógł im w wioślarskich zmaganiach. Najlepsi wioślarze otrzymali pamiątkowe statuetki nawiązujące do tematyki imprezy. Przygotowaniem ich projektu oraz jego realizacją zajęła się nasza firma.

Statuetki z logo Drakens Iława

Statuetka, którą wykonaliśmy na Regaty Smoczych Łodzi, charakteryzuje się nowoczesną elegancją. Stworzyliśmy ją, wycinając jej kształt w metalowym panelu. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwia nam tworzenie prawie każdego kształtu. Tym razem kształt nawiązywał do wioślarstwa, a znajdujące się w centralnej części zdobienie wykonaliśmy na wzór logo Drakens Iława. Na powierzchni nagrody znajduje się również kolorowy nadruk, na który nałożyliśmy lakier. Dzięki temu nagroda jest nie tylko trwalsza, ale również lśni w świetle, przyciągając wzrok.

Trofeum z wybranym przez Ciebie motywem

Żeby statuetka była oryginalna, to musi się czymś wyróżniać. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie ograniczamy Twojej wizji. Z nami możesz zrealizować niemal każdą wizję. Nasi Klienci wybierają kształt, formę i dostosowują motyw do ważnej dla nich okoliczności. Ponadto, uczestniczą w realizacji nagrody na każdym jej etapie, co sprawia, że są w pełni zadowoleni z finalnego efektu. Przekonaj się, jak to działa i skontaktuj się z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces zamówienia.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie