Gala Desporto Setubal 2022

Statuetka łączy laserową precyzję wyciętego metalu z eleganckim połączeniem ze szkłem. Całość umieszczona na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Uroczysta Gala Desporto Setubal za nami

Świat sportu to nie tylko rywalizacja i adrenalina związana z pokonywaniem własnych słabości. To również otoczenie pełne zwycięzców wyróżnianych w różnych dziedzinach. Wydarzeniem, które skupia wybitne sportowe postacie, jest bez wątpienia Gala Desporto Setubal. Podczas jej trwania wyłaniani są zarówno sportowcy, trenerzy, organizacje, jak i działalności powiązane ze sportem, które odegrały szczególną rolę w promowaniu i rozwijaniu sportu. Uznani za zasługi sportowe czy aktywistyczne otrzymali od organizatora wyjątkowe pamiątki. Były nimi nasze trofea na zamówienie, które zaprojektowaliśmy specjalnie na to wydarzenie. Dzięki nim gala sportu 2022 została odpowiednio zwieńczona i upamiętniona. 

Gala Desporto Setubal — wybitni ludzie świata sportu wyróżnieni naszymi trofeami

Każda gala to niezwykle uroczyste wydarzenie. Jednak ta szczególnie mocno zapisała się w pamięci uczestników. Wszystko przez świetną atmosferę oraz upamiętniające ją statuetki piłkarskie. Przygotowane przez nas trofea to wieloelementowa forma przestrzenna, która już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok. Statuetki wykonaliśmy z połączenia dwóch paneli metalowych o grubości 2 mm oraz grubej tafli szkła. Całość umieściliśmy na podstawie wykonanej z wysokiej klasy jesionu, cechującego się niezwykłą trwałością. Oprócz precyzyjnego połączenia materiałów trofeum wyróżnia się unikalnym kształtem i kolorowym nadrukiem UV. Ponadto, na tylnym panelu widnieją wycięcia ażurowe, dodające całości charakteru. Trofeum ma również wygrawerowane logo organizatora, które znajduje się na podstawie.

Innowacyjne trofea, którymi zachwycisz obdarowanych

Nagrody to nieodłączny element każdej gali dedykowanej sportowi. Dlatego warto postawić na ich oryginalny wygląd. W tym celu idealnie sprawdzą się trofea, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Do ich produkcji wykorzystujemy potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Za jego sprawą jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt, będący mieszanką różnych materiałów czy form. Dzięki temu możesz ponieść się wyobraźni i zrealizować z nami spektakularne trofeum, którym zachwycisz obdarowanych. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!