Gala Desporto Setubal 2022

Statuetka łączy laserową precyzję wyciętego metalu z eleganckim połączeniem ze szkłem. Całość umieszczona na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 31 cm
Szerokość: 13,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Uroczysta Gala Desporto Setubal za nami

Świat sportu to nie tylko rywalizacja i adrenalina związana z pokonywaniem własnych słabości. To również otoczenie pełne zwycięzców wyróżnianych w różnych dziedzinach. Wydarzeniem, które skupia wybitne sportowe postacie, jest bez wątpienia Gala Desporto Setubal. Podczas jej trwania wyłaniani są zarówno sportowcy, trenerzy, organizacje, jak i działalności powiązane ze sportem, które odegrały szczególną rolę w promowaniu i rozwijaniu sportu. Uznani za zasługi sportowe czy aktywistyczne otrzymali od organizatora wyjątkowe pamiątki. Były nimi nasze trofea na zamówienie, które zaprojektowaliśmy specjalnie na to wydarzenie. Dzięki nim gala sportu 2022 została odpowiednio zwieńczona i upamiętniona. 

Gala Desporto Setubal — wybitni ludzie świata sportu wyróżnieni naszymi trofeami

Każda gala to niezwykle uroczyste wydarzenie. Jednak ta szczególnie mocno zapisała się w pamięci uczestników. Wszystko przez świetną atmosferę oraz upamiętniające ją statuetki piłkarskie. Przygotowane przez nas trofea to wieloelementowa forma przestrzenna, która już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok. Statuetki wykonaliśmy z połączenia dwóch paneli metalowych o grubości 2 mm oraz grubej tafli szkła. Całość umieściliśmy na podstawie wykonanej z wysokiej klasy jesionu, cechującego się niezwykłą trwałością. Oprócz precyzyjnego połączenia materiałów trofeum wyróżnia się unikalnym kształtem i kolorowym nadrukiem UV. Ponadto, na tylnym panelu widnieją wycięcia ażurowe, dodające całości charakteru. Trofeum ma również wygrawerowane logo organizatora, które znajduje się na podstawie.

Innowacyjne trofea, którymi zachwycisz obdarowanych

Nagrody to nieodłączny element każdej gali dedykowanej sportowi. Dlatego warto postawić na ich oryginalny wygląd. W tym celu idealnie sprawdzą się trofea, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Do ich produkcji wykorzystujemy potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Za jego sprawą jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt, będący mieszanką różnych materiałów czy form. Dzięki temu możesz ponieść się wyobraźni i zrealizować z nami spektakularne trofeum, którym zachwycisz obdarowanych. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!