Globus

Elegancka statuetka wykonana z metalowych elementów wyciętych laserowo. Statuetka posiada wyjątkową możliwość obracania się. Solidna konstrukcja oraz staranne wykonanie sprawiają, że stanowi on nie tylko wspaniałą nagrodę, ale też trwałą pamiątkę.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Obrotowa statuetka “Globus”  

Wydarzenia biznesowe, na których przyznawane są statuetki i nagrody, są ważnymi wydarzeniami dla wielu firm. Statuetka biznesowa Globus idealnie nadaje się do uhonorowania osiągnięć lub wyróżnienia najlepszych pracowników. Przyznawanie nagród to doskonała okazja, aby pokazać swoją firmę w pozytywnym świetle, motywować pracowników i podziękować swoim kontrahentom za współpracę. 

Nowatorskie statuetki na każde biznesowe wydarzenie

 Jeśli poszukujesz pięknej nagrody na swoje wydarzenie, to statuetka w stylu “Globus” z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wykonana z metalowych elementów wyciętych laserowo, jest nie tylko wspaniałą ozdobą, ale także trwałą pamiątką. Na statuetce widać również kontury kontynentów, co dodaje jej wyjątkowego charakteru. Statuetka metalowa ma możliwość obracania się, co z pewnością zainteresuje jej odbiorców. Dodatkowo drewniana masywna podstawa stanowi eleganckie wykończenie całej konstrukcji. Nie przegap okazji, aby uhonorować swoich pracowników w sposób wyjątkowy i elegancki. 

 Zamawiaj indywidualne zaprojektowane statuetki

Poszukując wyjątkowej nagrody, warto zwrócić uwagę na nasze oryginalne statuetki. Każda z nagród charakteryzuje się wyjątkowym projektem, który powstaje w ścisłej współpracy z Klientem. Wszystkie statuetki są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. To sprawia, że każda statuetka jest niepowtarzalna i idealnie dopasowana do okoliczności. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu jesteśmy  w stanie wykonać niemal każdy kształt, rozmiar oraz formę. Nasza firma stawia na niepowtarzalność i każdy projekt wykonuje na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja nagroda będzie idealnie odzwierciedlać charakter i styl wydarzenia. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować Twój projekt. Razem stworzymy statuetkę na miarę Twoich potrzeb. Nasze statuetki na zamówienie z pewnością zrobią na Tobie wrażenie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!