Herb Stalowej Woli

Eleganckie statuetki z herbem Stalowej Woli i orłem. Wykonaliśmy je, łącząc ze sobą akryl, metal oraz drewnianą podstawę. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV w dwóch wersjach kolorystycznych.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Akryl
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Stalowa Wola – nasze miejsce na ziemi

Początki naszej firmy sięgają ubiegłego wieku i ulokowane są w Stalowej Woli, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Stalowa Wola jest bowiem miastem o bogatej historii i dynamicznym rozwoju. Jest również symbolem przemysłowej siły Polski. Wyrazem tożsamości i tradycji tego wyjątkowego miejsca jest herb Stalowej Woli. Widnieje on w wielu istotnych miejscach miasta. Oprócz tego umieszczany jest również na przedmiotach, które mają się kojarzyć z miastem. Przykładem tego są nasze trofea, w których herb Miasta Stalowa Wola odgrywa szczególną rolę.

Herb Stalowej Woli i orzeł, czyli ponadczasowe połączenie symboli

Wykonane przez nas statuetki okolicznościowe to wyjątkowe realizacje, które łączą w sobie elegancję i symbolikę. Stworzyliśmy je z najwyższej jakości materiałów, jakimi są akryl, metal i drewno. Trofea w głównej mierze przedstawiają herb Miasta Stalowa Wola, jednak oprócz tego charakterystyczne jest dla nich również zdobienie w postaci majestatycznego orła. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, a kształt orła dodatkowo wyróżniliśmy, przedstawiając go w dwóch wersjach kolorystycznych – niebieskiej i czerwonej. Dzięki temu nagrody zyskały niepowtarzalny wygląd, który dodatkowo uzupełniliśmy o elegancką, drewnianą podstawę.

Profesjonalizm i możliwości twórcze Tryumf

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu unikalnych statuetek na zamówienie, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. W naszej ofercie znajdziesz bowiem ponadczasowe realizacje o różnorodnych kształtach i charakterystycznych formach. Co więcej, korzystamy z szerokiej gamy materiałów takich jak metal, szkło, akryl czy drewno, dzięki którym nasze trofea wyróżniają się na tle innych. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który opowie Ci więcej o naszych możliwościach!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!