Hunters and Unicorns

Metalowa statuetka o geometrycznym kształcie, którą wypełniliśmy kolorowym nadrukiem UV. Jej forma, barwy i design ściśle nawiązują do logo podcastu Hunters and Unicorns.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 20 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Nagrody dla gości podcastu Hunters and Unicorns

Podcast ,,Hunters and Unicorns” to fascynująca seria rozmów z innowatorami, przedsiębiorcami i liderami biznesu. Jego gośćmi są najczęściej osoby, które swoimi działaniami wyznaczają nowe kierunki w branży. Program zyskał uznanie dzięki głębokim i inspirującym rozmowom, które odkrywają sekrety sukcesu najbardziej wpływowych osób. Ostatnimi czasy prowadzący wprowadzili pewną nowość. Otóż chcąc wzbogacić doświadczenia swoich gości rozpoczęli nową tradycję wręczania pamiątkowych statuetek. Ich projekt i przygotowanie zlecili naszej firmie, która od lat tworzy statuetki na zamówienie.

Nowoczesne trofea z nazwą Hunters and Unicorns

Dla gości podcastu przygotowaliśmy wyjątkowe trofea okolicznościowe o klasycznym, a jednocześnie wyróżniającym się designie. Prosty, a zarazem nieszablonowy kształt nawiązuje do logo podcastu. Dzięki temu fanom programu wystarczy jedno spojrzenie, aby rozpoznać, skąd pochodzi nagroda. Co więcej, wykonaliśmy ją z metalu, czyli trwałego materiału, który pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Za jego sprawą całość przyciąga wzrok spójną kolorystyką, która opiera się na mocnych i ciemnych barwach. Trofeum wsparte jest na marmurowej podstawie, która świetnie uzupełnia jej design. Dodatkowo stanowi również idealne miejsce na spersonalizowaną tabliczkę z imieniem obdarowanego.

Ponadczasowe statuetki na Twoją kieszeń

Nasza firma od ponad 30 lat projektuje i produkuje nagrody sportowe i trofea biznesowe, które trafiają do Klientów na całym świecie. Jesteśmy częścią imprez sportowych, wydarzeń biznesowych, jak i prywatnych eventów, które wspieramy unikalnymi trofeami. Tworzymy zarówno pojedyncze nagrody, jak i wielkie zestawy, które trafiają do setek osób. Skontaktuj się z naszym doradcą i opowiedz o swoich potrzebach. Z pewnością stworzymy coś pięknego na Twoją okazję!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!