I Buski Bieg Nocny

Wyjątkowe statuetki stalowe, które wykonaliśmy w zestawie z medalami. Ich spójny design pełen jest nowoczesnych ażurów i przyciągających, gwiaździstych zdobień stworzonych za pomocą kolorowego nadruku UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 16 cm
Szerokość: 7.5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

I Buski Bieg Nocny – magiczna noc dla biegaczy

Buski Bieg Nocny to wyjątkowe wydarzenie sportowe, które ma miejsce w malowniczym Busku – Zdroju. O jego wyjątkowości stanowi fakt, że rywalizacja odbywa się po zmroku. Impreza ta to zatem nie tylko bieg, ale także niezapomniana noc pełna sportowych emocji i magicznej atmosfery. Jego trasa prowadzi przez najpiękniejsze zakątki miasta, które oświetlone nocnym blaskiem tworzą niezapomniane wrażenia i wspomnienia. Wyjątkowe wieczorne bieganie dodatkowo upamiętniają nasze statuetki sportowe, które wykonaliśmy na specjalne zamówienie.

Eleganckie i prestiżowe statuetki za bieganie nocą

Dla zwycięzców Buskiego Biegu Nocnego przygotowaliśmy wyjątkowe statuetki na zamówienie. Wykonaliśmy je na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu, dbając o najwyższą jakość szczegółów. Dzięki temu trofea na bieg w Busku – Zdroju są eleganckie i nowoczesne. Co więcej, design nagród uzupełniliśmy o precyzyjne ażury, które nadają całości lekkości i stylu. Wszystko to w delikatnej, a jednocześnie wyrazistej aranżacji z gwiaździstym nadrukiem UV i zdobieniami wzorowanymi na postaciach biegaczy. Tę wyjątkową inicjatywę biegania nocą nie upamiętniały jednak wyłącznie statuetki. Wraz z nimi w zestawie wykonaliśmy pamiątkowe medale stalowe. Całość stanowi zatem kompletny i prestiżowy pakiet, upamiętniający uczestnictwo w pierwszej edycji imprezy w Busku – Zdroju.

Tryumf – Twoje potrzeby to nasza misja

Nasza firma jako największy producent nagród w Polsce zajmuje się projektowaniem i produkcją nagród okolicznościowych, sportowych i biznesowych. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom unikalne nagrody, które dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb. Nasze nagrody są cenione za precyzyjne wykonanie i estetykę, które zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z naszym doradcą i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!