SportBiegi

I Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby

Klasyczna statuetka o stonowanej, dopasowanej kolorystyce z podobizną biegacza.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Wyjątkowy memoriał biegowy ku pamięci lokalnego lekkoatlety

28 lipca 2021 roku zmarł Bogdan Dziuba. Był zawodnikiem Stali Społem i Victorii Stalowa Wola oraz wielokrotnym medalistą lekkoatletycznych mistrzostw Polski, Europy oraz świata. Lokalnej społeczności był znany również jako prezes i zawodnik Stalowowolskiego Klubu Biegacza oraz dyrektor Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jastkowicach. Nagła i niespodziewana śmierć tej zasłużonej postaci sportowej wywołała w społeczeństwie potrzebę zorganizowania wydarzenia ku jego czci. Organizator postanowił zatem powołać do życia Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby, podczas którego zawodnicy w sportowym stylu oddawali cześć zmarłemu. W rywalizacji biegowej brały udział zarówno dzieci, jak i dorośli, co sprawiło, że impreza nabrała również charakteru rodzinnego. Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia były eleganckie statuetki sportowe, które wykonała nasza firma.

Statuetka z podobizną na I Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby

Czas na bieganie upamiętniające Bogdana Dziubę znalazło naprawdę wielu sportowców. Tłumy zgromadziły się na stadionie w Jastkowicach, a najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe statuetki w kształcie zwycięskiej litery V. Nasi utalentowani graficy umieścili na ich powierzchni kolorowy nadruk UV z podobizną Bogdana Dziuby. Ponadto statuetki mają dopasowaną, delikatną kolorystykę, która dodaje całości elegancji. Zgrabny rozmiar stworzonej przez nas statuetki na memoriał biegowy ułatwił jej wręczanie i sprawił, że nagrody pięknie wyglądały w dłoniach zwycięzców. Całość umieściliśmy na marmurowej podstawie, na której znajdowała się personalizowana, grawerowana tabliczka. Za jej pomocą organizator z łatwością przypisał nagrody do określonych kategorii.

Nagrody wykonane na podstawie indywidualnego projektu

Zastanawiasz się nad tym, co sprawia, że statuetka wyróżnia się na tle innych? Otóż sekret tkwi w unikalnym projekcie i indywidualnym podejściu. Dlatego wszystkie nasze statuetki są wykonane z zachowaniem tych wytycznych. Pomagają nam w tym najnowocześniejszy park maszynowy w branży oraz doświadczony zespół, które są gwarantem zadowolenia naszych Klientów. Zatem nie czekaj i skontaktuj się z naszym doradcą, aby stworzyć statuetkę, którą wykonamy na podstawie Twojego indywidualnego projektu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!