SportBiegi

I Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby

Klasyczna statuetka o stonowanej, dopasowanej kolorystyce z podobizną biegacza.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

Wyjątkowy memoriał biegowy ku pamięci lokalnego lekkoatlety

28 lipca 2021 roku zmarł Bogdan Dziuba. Był zawodnikiem Stali Społem i Victorii Stalowa Wola oraz wielokrotnym medalistą lekkoatletycznych mistrzostw Polski, Europy oraz świata. Lokalnej społeczności był znany również jako prezes i zawodnik Stalowowolskiego Klubu Biegacza oraz dyrektor Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Jastkowicach. Nagła i niespodziewana śmierć tej zasłużonej postaci sportowej wywołała w społeczeństwie potrzebę zorganizowania wydarzenia ku jego czci. Organizator postanowił zatem powołać do życia Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby, podczas którego zawodnicy w sportowym stylu oddawali cześć zmarłemu. W rywalizacji biegowej brały udział zarówno dzieci, jak i dorośli, co sprawiło, że impreza nabrała również charakteru rodzinnego. Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia były eleganckie statuetki sportowe, które wykonała nasza firma.

Statuetka z podobizną na I Memoriał Biegowy im. Bogdana Dziuby

Czas na bieganie upamiętniające Bogdana Dziubę znalazło naprawdę wielu sportowców. Tłumy zgromadziły się na stadionie w Jastkowicach, a najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe statuetki w kształcie zwycięskiej litery V. Nasi utalentowani graficy umieścili na ich powierzchni kolorowy nadruk UV z podobizną Bogdana Dziuby. Ponadto statuetki mają dopasowaną, delikatną kolorystykę, która dodaje całości elegancji. Zgrabny rozmiar stworzonej przez nas statuetki na memoriał biegowy ułatwił jej wręczanie i sprawił, że nagrody pięknie wyglądały w dłoniach zwycięzców. Całość umieściliśmy na marmurowej podstawie, na której znajdowała się personalizowana, grawerowana tabliczka. Za jej pomocą organizator z łatwością przypisał nagrody do określonych kategorii.

Nagrody wykonane na podstawie indywidualnego projektu

Zastanawiasz się nad tym, co sprawia, że statuetka wyróżnia się na tle innych? Otóż sekret tkwi w unikalnym projekcie i indywidualnym podejściu. Dlatego wszystkie nasze statuetki są wykonane z zachowaniem tych wytycznych. Pomagają nam w tym najnowocześniejszy park maszynowy w branży oraz doświadczony zespół, które są gwarantem zadowolenia naszych Klientów. Zatem nie czekaj i skontaktuj się z naszym doradcą, aby stworzyć statuetkę, którą wykonamy na podstawie Twojego indywidualnego projektu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!