Karetka na 10-lecie Sensus

Niepowtarzalna statuetka w kształcie karetki, którą wykonaliśmy na jubileusz 10-lecia firmy Sensus. Nagroda wykonana jest z metalu pokrytego kolorowym nadrukiem i umieszczonego na drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 29 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Statuetka karetka, upamiętniająca 10-lecie Sensus

Firma Sensus Ratownictwo Medyczne zajmuje się szkoleniami, zabezpieczeniem imprez masowych pod względem medycznym oraz dystrybucją sprzętu ratownictwa medycznego. W tym roku organizacja ta świętowała swój jubileusz 10-lecia. Tę wyjątkową okoliczność upamiętniły nasze statuetki na zamówienie, które powstały na specjalne życzenie Klienta. Dzięki temu ich design idealnie wpisuje się w charakterystykę działalności firmy, a przez to jeszcze lepiej upamiętnia 10-lecie Sensus.

Sensus Ratownictwo Medyczne obdarowane naszymi trofeami

Statuetka karetka to oryginalny pomysł, który świetnie sprawdził się jako nagroda na uczczenie 10-lecia firmy. Trofeum wykonaliśmy z metalu, który wycięliśmy za pomocą precyzyjnego lasera. Kształt nagrody, jak i jej wszystkie detale zostały określone w projekcie, który po zaakceptowaniu przez Klienta trafił do naszego parku maszynowego. Tam nasi wykwalifikowani specjaliści wcielili go w życie. Statuetka wyróżnia się również swoją bogatą kolorystyką uzyskaną za sprawą kolorowego nadruku UV. Nanieśliśmy go na całą powierzchnię trofeum, dzięki czemu skupia ona wzrok. Ponadto, podkreśliliśmy napis ,,Sensus Ratownictwo Medyczne„, sprawiając, że można go poczuć w dotyku. Wszystko to umocowaliśmy na drewnianej podstawie, która stanowi idealną przestrzeń pod personalizowaną tabliczkę.

Statuetka w dowolnym kształcie od Tryumf

Nasza firma działa w branży od ponad 30 lat. Wykonujemy statuetki biznesowe, okolicznościowe oraz sportowe. Wszystkie na indywidualne zamówienie. W związku z tym możemy tworzyć statuetki w dowolnym kształcie! Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się sam, jakie trofea wykonaliśmy do tej pory. Ich różnorodność z pewnością zainspiruje Cię do zaprojektowania własnej, indywidualnie dopasowanej statuetki! Zapraszamy do kontaktu!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!