Klub Honorowych Dawców Krwi ,,Dar” przy WZK Victoria

Eleganckie statuetki metalowe w kształcie kropli krwi. Ich design opiera się na oryginalnym kształcie, wyrazistym nadruku UV i nowoczesnych ażurach, podkreślających zdobienia. Całość umieściliśmy na marmurowej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 8 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Klub Honorowych Dawców Krwi ,,Dar” przy WZK Victoria

Dzień Krwiodawstwa to wyjątkowa okazja, która łączy ludzi oddających krew i docenia ich bezinteresowną pomoc. Jednak celebrować dobroczynność krwiodawców można cały rok. Zdaje sobie z tego sprawę Klub Honorowych Dawców Krwi ,, Dar”, który regularnie organizuje różne imprezy skierowane do dawców krwi. Na jednym z takich wydarzeń pojawiły się te wyjątkowe statuetki okolicznościowe. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat projektuje i produkuje różnorodne statuetki na zamówienie.

Oryginalne statuetki dla Honorowych Dawców Krwi

Nasze wyjątkowe statuetki to elegancki sposób na uhonorowanie osób, które regularnie oddają krew. Dla KHD ,,Dar” wykonaliśmy je z wysokiej jakości metalu i umieściliśmy na solidnej, marmurowej podstawie. Dzięki temu są one trwałe i wytrzymałe. Projekt trofeum, inspirowany symbolem kropli krwi, jest wyrazem wdzięczności i uznania dla tych, którzy dzielą się swoim najcenniejszym darem – krwią. Co więcej, pokryliśmy je w całości kolorowym nadrukiem UV, którego elementy podnieśliśmy, uzyskując efekt 3D. Realizacja nabrała również nowoczesnego wyrazu za sprawą precyzyjnie wyciętych ażurów, widniejących w górnej części projektu. Wszystko to sprawia, że nasze wyróżnienia stanowią piękną pamiątkę i wyraz szacunku dla Honorowych Dawców Krwi.

Tryumf – Twój partner w realizacji nagród na zamówienie

Nasza firma to doświadczony producent nagród sportowych, biznesowych oraz okolicznościowych, które dopasowujemy do charakteru imprezy. Wszystko dlatego, że dysponujemy nowoczesną technologią, która umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Co więcej, każdy nasz projekt personalizujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu odpowiednio wyróżniamy i nagradzamy osoby zasłużone w różnych branżach. Skorzystaj z naszych usług i skontaktuj się z doradcą, który pomoże Ci wybrać trofeum dla siebie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!