70 lat Koła Łowieckiego „Jedność”

Unikatowa statuetka wycięta w metalu o charakterystycznym motywie łowieckim. Zdobienia wykonaliśmy w technologii druku UV 3D. Całość została umieszczona na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

70 lat Koła Łowieckiego ,,Jedność” – wyjątkowa statuetka od Tryumf

Koło łowieckie to organizacja, która działa na rzecz ochrony przyrody, hodowli zwierzyny i polowania. Jest to stowarzyszenie, które skupia ludzi z pasją do myślistwa. To również organizacja, która troszczy się o zachowanie tradycji i kultury łowieckiej. Jedną z wielu akcji organizowanych przez koła łowieckie są jubileusze, podczas których świętuje się wieloletnią działalność łowiecką. Wręczanie nagród jubileuszowych jest więc istotnym elementem uroczystości jubileuszowej. Dobrze wie o tym Koło Łowieckie ,,Jedność”, dla którego przygotowaliśmy tegoroczne statuetki na zamówienie, upamiętniające 70 lat działalności łowieckiej.

Statuetki metalowe z dostojnym jeleniem

Nasza firma od wielu lat produkuje trofea okolicznościowe wręczane na różnych wydarzeniach. Są to nagrody wykonane na podstawie unikalnej wizji, dzięki którym celebrowane wydarzenie nabiera osobistego charakteru. Z myślą o 70 lat Koła Łowieckiego „Jedność”, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody. Są to metalowe statuetki wycięte za pomocą lasera w owalny kształt. Statuetki wyróżniają się motywem łowieckim, który idealnie podkreśla grafika z dostojnym jeleniem. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie wykonanej z wysokiej klasy jesionu. Ta unikalna nagroda zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach jubileuszu!

Tryumf – najlepszy producent nagród łowieckich

Jesteśmy producentem, który dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym branży oraz zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nagród łowieckich. Ponadto, współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów. Co to oznacza dla Ciebie jako naszego Klienta? Otóż za sprawą tych czynników zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów. Nagrody łowieckie, które tworzymy, są bowiem połączeniem tradycji z nowoczesnymi technologiami. Wykonujemy je z pasją i dbałością o każdy szczegół. W związku z tym skontaktuj się z naszym doradcą i zamów wyjątkową statuetkę, która idealnie upamiętni jubileusz każdej organizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!