70 lat Koła Łowieckiego „Jedność”

Unikatowa statuetka wycięta w metalu o charakterystycznym motywie łowieckim. Zdobienia wykonaliśmy w technologii druku UV 3D. Całość została umieszczona na solidnej drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe
Nadruk UV 3D

70 lat Koła Łowieckiego ,,Jedność” – wyjątkowa statuetka od Tryumf

Koło łowieckie to organizacja, która działa na rzecz ochrony przyrody, hodowli zwierzyny i polowania. Jest to stowarzyszenie, które skupia ludzi z pasją do myślistwa. To również organizacja, która troszczy się o zachowanie tradycji i kultury łowieckiej. Jedną z wielu akcji organizowanych przez koła łowieckie są jubileusze, podczas których świętuje się wieloletnią działalność łowiecką. Wręczanie nagród jubileuszowych jest więc istotnym elementem uroczystości jubileuszowej. Dobrze wie o tym Koło Łowieckie ,,Jedność”, dla którego przygotowaliśmy tegoroczne statuetki na zamówienie, upamiętniające 70 lat działalności łowieckiej.

Statuetki metalowe z dostojnym jeleniem

Nasza firma od wielu lat produkuje trofea okolicznościowe wręczane na różnych wydarzeniach. Są to nagrody wykonane na podstawie unikalnej wizji, dzięki którym celebrowane wydarzenie nabiera osobistego charakteru. Z myślą o 70 lat Koła Łowieckiego „Jedność”, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody. Są to metalowe statuetki wycięte za pomocą lasera w owalny kształt. Statuetki wyróżniają się motywem łowieckim, który idealnie podkreśla grafika z dostojnym jeleniem. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie wykonanej z wysokiej klasy jesionu. Ta unikalna nagroda zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach jubileuszu!

Tryumf – najlepszy producent nagród łowieckich

Jesteśmy producentem, który dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym branży oraz zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nagród łowieckich. Ponadto, współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów. Co to oznacza dla Ciebie jako naszego Klienta? Otóż za sprawą tych czynników zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów. Nagrody łowieckie, które tworzymy, są bowiem połączeniem tradycji z nowoczesnymi technologiami. Wykonujemy je z pasją i dbałością o każdy szczegół. W związku z tym skontaktuj się z naszym doradcą i zamów wyjątkową statuetkę, która idealnie upamiętni jubileusz każdej organizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!