SportPiłka nożna

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga

Elegancka statuetka dla fanów piłki nożnej. Wykonana z precyzyjnie wyciętego metalu i ozdobiona nadrukiem w motywie piłkarskim. Całość została umieszczona na wytrzymałej podstawie z marmuru, co nadaje jej solidnego charakteru i wyjątkowego uroku.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 19 cm
Szerokość: 8,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga, czyli Liga Halowa Piłki Nożnej Kobiet

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga to liga piłki nożnej kobiet rozgrywana na hali w Łotwie. Liga ta powstała w 2011 roku i jest organizowana przez Łotewski Związek Piłki Nożnej. W rozgrywkach bierze udział 6 drużyn, a sezon trwa zwykle od listopada do marca. Liga jest jednym z najważniejszych turniejów piłki nożnej kobiet na Łotwie. W tym roku zaszczyt wykonania i dostarczenia nagród na te zawody przypadł naszej firmie. W Tryumf tworzymy bowiem oryginalne trofea na zamówienie, które doceniane są na całym świecie.

Solidne nagrody na turniej piłkarski

Łotewska piłka halowa stale się rozwija, a sportowcy osiągają coraz lepsze wyniki. Dowodem tego jest stale zwiększająca się liczba nagród, które tworzymy na te wydarzenia. Jedną z takich nagród są trofea piłkarskie wykonane z metalu ciętego za pomocą lasera. Trofea mają oryginalny kształt i piękny złoty kolor, który świetnie komponuje się z nadrukiem w odcieniach błękitu. Całość zaprojektowaliśmy tak, aby nawiązywała do motywu piłkarskiego. Świadczy o tym precyzyjnie wycięte zdobienie w kształcie piłki. Ponadto, nagroda posiada specjalnie wydzieloną przestrzeń na logo organizacji, które skutecznie przyciąga wzrok i stanowi świetną promocję wydarzenia.

Piłka halowa z nagrodami od Tryumf

W naszej ofercie znajdują się liczne nagrody na turniej piłkarski. Są to statuetki sportowe, które wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każda wyróżnia się jakimś znakiem szczególnym, nawiązującym do ważnego aspektu dla organizatora. Najczęściej jest to logo organizacji, nazwa imprezy sportowej, motywujący cytat czy tematyczna grafika. Jednak możliwości spersonalizowania naszych statuetek jest o wiele więcej. Dysponujemy bowiem maszynerią naszego najnowocześniejszego parku maszynowego, który znajduje się w Stalowej Woli. Dzięki niemu jesteśmy w stanie tworzyć nawet najbardziej spektakularne trofea pełne różnorodnych zdobień. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć nagrodę idealną na Twoją imprezę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!