SportPiłka nożna

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga

Elegancka statuetka dla fanów piłki nożnej. Wykonana z precyzyjnie wyciętego metalu i ozdobiona nadrukiem w motywie piłkarskim. Całość została umieszczona na wytrzymałej podstawie z marmuru, co nadaje jej solidnego charakteru i wyjątkowego uroku.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga, czyli Liga Halowa Piłki Nożnej Kobiet

Latvijas Sieviesu Telpu Futbola Liga to liga piłki nożnej kobiet rozgrywana na hali w Łotwie. Liga ta powstała w 2011 roku i jest organizowana przez Łotewski Związek Piłki Nożnej. W rozgrywkach bierze udział 6 drużyn, a sezon trwa zwykle od listopada do marca. Liga jest jednym z najważniejszych turniejów piłki nożnej kobiet na Łotwie. W tym roku zaszczyt wykonania i dostarczenia nagród na te zawody przypadł naszej firmie. W Tryumf tworzymy bowiem oryginalne trofea na zamówienie, które doceniane są na całym świecie.

Solidne nagrody na turniej piłkarski

Łotewska piłka halowa stale się rozwija, a sportowcy osiągają coraz lepsze wyniki. Dowodem tego jest stale zwiększająca się liczba nagród, które tworzymy na te wydarzenia. Jedną z takich nagród są trofea piłkarskie wykonane z metalu ciętego za pomocą lasera. Trofea mają oryginalny kształt i piękny złoty kolor, który świetnie komponuje się z nadrukiem w odcieniach błękitu. Całość zaprojektowaliśmy tak, aby nawiązywała do motywu piłkarskiego. Świadczy o tym precyzyjnie wycięte zdobienie w kształcie piłki. Ponadto, nagroda posiada specjalnie wydzieloną przestrzeń na logo organizacji, które skutecznie przyciąga wzrok i stanowi świetną promocję wydarzenia.

Piłka halowa z nagrodami od Tryumf

W naszej ofercie znajdują się liczne nagrody na turniej piłkarski. Są to statuetki sportowe, które wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każda wyróżnia się jakimś znakiem szczególnym, nawiązującym do ważnego aspektu dla organizatora. Najczęściej jest to logo organizacji, nazwa imprezy sportowej, motywujący cytat czy tematyczna grafika. Jednak możliwości spersonalizowania naszych statuetek jest o wiele więcej. Dysponujemy bowiem maszynerią naszego najnowocześniejszego parku maszynowego, który znajduje się w Stalowej Woli. Dzięki niemu jesteśmy w stanie tworzyć nawet najbardziej spektakularne trofea pełne różnorodnych zdobień. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć nagrodę idealną na Twoją imprezę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!