Legio Patria Nostra

Okrągłe statuetki metalowe z trójwymiarowym elementem, przedstawiającym emblemat Legii Cudzoziemskiej. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, którego bogata paleta barw pozwoliła na stworzenie dopasowanego kolorystycznie projektu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Legio Patria Nostra, czyli zagraniczna historia polskich legionistów

Legio Patria Nostra, czyli „Legia jest naszym krajem„, to motto związane z Legią Cudzoziemską. Była to elitarna jednostka francuskiej armii, którą założono w 1831 roku. Legia Cudzoziemska jest znana ze swojego ducha koleżeństwa i twardego treningu, który przygotowuje legionistów do służby na całym świecie. Dlatego Legio Patria Nostra symbolizuje wspólnotę i braterstwo, jakie zawiązują się między żołnierzami, niezależnie od ich narodowości i pochodzenia​. Do jej szeregów należeli również Polacy, którzy z różnych powodów musieli opuścić kraj. Ich przynależność do tej organizacji upamiętniają te unikalne statuetki okolicznościowe. Wykonała je nasza firma, która od lat tworzy trofea na zamówienie.

Statuetki jako wyjątkowa odznaka Legii Cudzoziemskiej

Nasze unikalne statuetki dla Legio Patria Nostra to wyjątkowe realizacje, które idealnie oddają ducha Legii Cudzoziemskiej. Wykonaliśmy je z trwałych materiałów takich jak stal i drewno. Co więcej, ich design uzupełniliśmy o starannie dopasowane elementy, nawiązujące do symboliki organizacji. Dzięki nim całość nabiera niepowtarzalnego charakteru, który dodatkowo podkreśla barwny nadruk UV. Oprócz tego widniejące w samym sercu trofeum zdobienie z flagą i emblematem Legii wykonaliśmy w trójwymiarze. Wszystko po to, aby nagroda nabrała przestrzenności i jeszcze mocniej zapadała w pamięć obdarowanym.

Precyzja, unikalność i indywidualizm w projektach Tryumf

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości nagród sportowych i biznesowych. Jednak projektujemy i produkujemy również trofea na różne okazje. Każda z nich jest spersonalizowana i stworzona na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu, który spełnia najwyższe standardy jakości. Co więcej, zamówienia realizujemy już od jednej sztuki, dlatego każdy klient może pozwolić sobie na to, aby uświetnić okazję wyjątkowymi pamiątkami. Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej o naszych możliwościach!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!