SportInne

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

Kolorowa nagroda z metalu ciętego za pomocą lasera na marmurowej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 18 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie dla najlepszych z najlepszych

Lekkoatletyka to królowa wszystkich sportów. Dlatego już od najmłodszych lat do jej uprawiania zachęcani są uczniowie szkół podstawowych. Mają oni okazję uczestniczyć w różnych zawodach, podczas których zdobywają pamiątkowe nagrody. Jednak dla wielu spośród wszystkich imprez lekkoatletycznych najważniejsze są zawody o nazwie Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie. Te wyjątkowe zawody lekkoatletyczne rozgrywają się cyklicznie, a ich finał odbywa się w Warszawie. W tym roku organizator, czyli Polski Związek Lekkiej Atletyki (PZLA) postanowił szczególnie wyróżnić finalistów zawodów. W tym celu postawił na nasze trofea na zamówienie, które zaprojektował z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry.

Sportowe trofea na Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

Statuetka dla najlepszych z najlepszych musi być wyjątkowa. Z tego powodu, przygotowując trofeum na Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie, wykorzystaliśmy szereg różnych rozwiązań technologicznych. Te statuetki sportowe to przede wszystkim metalowe trofea cięte laserowo. Dzięki precyzyjnemu cięciu wszystkie nagrody lekkoatletyczne dla dzieci biorących udział w zawodach, mają oryginalny, zaokrąglony kształt. Co więcej, statuetka wyróżnia się kolorowym nadrukiem, którego kolorystyka jest idealnie dopasowana do grafik ze sportowym motywem. Dzięki kolorowemu nadrukowi udało nam się również zamieścić wiele logotypów partnerów i sponsorów zawodów lekkoatletycznych. Takie wyróżnienie z pewnością sprawi, że chętniej wesprą oni kolejną edycję imprezy. Tym samym, umożliwiając młodym sportowcom rywalizowanie na naprawdę wysokim poziomie.

Unikalne statuetki w sportowym klimacie

Nasza firma od wielu lat aktywnie wspiera różne sportowe wydarzenia. Między innymi poprzez tworzenie pięknych statuetek dla zwycięzców. Ze względu na ogromną różnorodność sportów wiemy, jak ważne w tej kwestii jest indywidualne podejście. Dlatego na podstawie projektu przygotowanego specjalnie dla Klienta, tworzymy wyłącznie oryginalne nagrody sportowe. W tym celu wykorzystujemy zarówno najnowocześniejsze zaplecze technologiczne, jak i wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu. Wszystko to pozwala nam każdego dnia produkować najwyższej jakości trofea, które są idealnie dopasowane do okoliczności oraz klimatu wydarzenia. Sprawdź sam, jak dobrze się z nami współpracuje i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci na każdym etapie zamówienia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!