Sport Zestaw nagródPiłka nożna

MASPEX 2024

Nowoczesne statuetki piłkarskie, składające się z dwóch metalowych paneli i drewnianej podstawy. Za sprawą zdobienia w postaci piłkarza i piłki projekt świetnie nawiązuje do imprezy. Ponadto, widnieje na nim logo MASPEX wykonane nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 14 cm
Waga: 0,9 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Nagrody piłkarskie na turniej wspierany przez MASPEX

Wiele osób, będąc dziećmi, marzy o karierze piłkarskiej. Niektórym udaje się te marzenia wcielić w życie, co z pewnością jest wynikiem uczestnictwa w wielu różnych zawodach. Jedną z takich imprez jest turniej piłkarski, który wspiera firma MASPEX. W jego trakcie drużyny rywalizują nie tylko o zwycięstwo, ale również o piękne nagrody piłkarskie. W tym roku organizator zlecił nam ich przygotowanie, a ponieważ nasza firma produkuje nie tylko medale, ale i statuetki na zamówienie, to postawiliśmy na unikalny zestaw nagród.

Metalowe statuetki – wyjątkowe nagrody dla piłkarzy

W ramach tegorocznego turnieju piłkarskiego MASPEX nasza firma przygotowała wyjątkowe statuetki sportowe, które stanowią idealne uzupełnienie dla wręczanych medali. Trofea wykonaliśmy z dwóch metalowych paneli, które umieściliśmy na solidnej drewnianej podstawie. Jeden z paneli zaprojektowaliśmy na kształt przypominający postać piłkarza, natomiast drugi kojarzy się z piłką. Całość pełna jest precyzyjnych ażurów, które podkreślają prestiż nagrody, dodając jej unikalnego charakteru. Co więcej, trofea pokryliśmy nadrukiem UV, którego wyraziste kolory idealnie podkreślają jego istotne zdobienia, np. logo firmy MASPEX. Całość w połączeniu z medalami stanowi piękną pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia.

Tryumf – stwórz z nami wyjątkowe trofeum dla siebie!

Nasza firma od lat tworzy świetne nagrody dla piłkarzy. Jednak w naszej ofercie znajdziesz również unikalne trofea okolicznościowe i statuetki biznesowe, które dostosujemy do każdej okazji. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać trofeum dla siebie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!