SportSporty walki

Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza

Zgrabna, wyrazista statuetka o nieszablonowym kształcie. Zdobienia pokryte lśniącym w świetle lakierem idealnie nawiązują do sportów walki.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 14,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza, czyli upamiętniające zawody zapaśnicze

Memoriał sportowy to wydarzenie, którego celem jest upamiętnienie zawodników bądź osób związanych z określoną dyscypliną sportową. Pragnąc uhonorować znane zapaśnicze postaci Jerzego Adamka oraz Mieczysława Tracza organizatorzy zapoczątkowali sportowe zapasy ku ich czci. Na pierwszy Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza przybyło 151 zawodników z 19 klubów. Wszyscy byli wypełnieni pozytywną energią i nastawieni na wygraną. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Dla utalentowanego zapaśnika organizator przewidział oryginalną statuetkę, którą na podstawie indywidualnego projektu wykonała nasza firma.

Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza dla najlepszego zawodnika

Najbardziej utalentowany zawodnik memoriału został nagrodzony statuetką jedyną w swoim rodzaju. Wykonaliśmy ją z metalowego panelu, który wycięliśmy, a następnie umieściliśmy na marmurowej podstawie. Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza ma nieszablonowy kształt pnący się ku górze i rozszerzający na boki. W centralnej części statuetki umieściliśmy zdobienia z motywem zapaśniczym. Zostały one wykonane za pomocą kolorowego nadruku, na który następnie nanieśliśmy połyskujący lakier. Ciekawy kształt nagrody w połączeniu z lśniącą w świetle powierzchnią idealnie przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Dzięki temu statuetka stała się eleganckim symbolem pierwszej edycji tego wydarzenia.

Nagrody sportowe dopasowane do Twojej imprezy

Jeśli chcesz, aby Twoja statuetka sportowa idealnie wpisywała się w klimat określonej dyscypliny sportowej, to jesteś we właściwym miejscu. Za sprawą indywidualnego projektu nasi Klienci mogą modyfikować właściwie każdy element statuetki, poczynając od motywu, a kończąc na kształcie. Dzięki temu możesz stworzyć nagrodę idealnie dopasowaną do Twojej imprezy oraz możliwości Twojego budżetu. Nawet jeśli zamówienie dotyczy wyłącznie jednej sztuki. Najnowocześniejszy park w branży oraz doświadczenie naszego zespołu są gwarantem perfekcyjnego wykonania i zadowolenia. Przekonaj się o tym i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć spersonalizowaną statuetkę dla Ciebie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!