Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza

Zgrabna, wyrazista statuetka o nieszablonowym kształcie. Zdobienia pokryte lśniącym w świetle lakierem idealnie nawiązują do sportów walki.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

18

wysokość
(cm)

145

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza, czyli upamiętniające zawody zapaśnicze

Memoriał sportowy to wydarzenie, którego celem jest upamiętnienie zawodników bądź osób związanych z określoną dyscypliną sportową. Pragnąc uhonorować znane zapaśnicze postaci Jerzego Adamka oraz Mieczysława Tracza organizatorzy zapoczątkowali sportowe zapasy ku ich czci. Na pierwszy Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza przybyło 151 zawodników z 19 klubów. Wszyscy byli wypełnieni pozytywną energią i nastawieni na wygraną. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Dla utalentowanego zapaśnika organizator przewidział oryginalną statuetkę, którą na podstawie indywidualnego projektu wykonała nasza firma.

Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza dla najlepszego zawodnika

Najbardziej utalentowany zawodnik memoriału został nagrodzony statuetką jedyną w swoim rodzaju. Wykonaliśmy ją z metalowego panelu, który wycięliśmy, a następnie umieściliśmy na marmurowej podstawie. Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza ma nieszablonowy kształt pnący się ku górze i rozszerzający na boki. W centralnej części statuetki umieściliśmy zdobienia z motywem zapaśniczym. Zostały one wykonane za pomocą kolorowego nadruku, na który następnie nanieśliśmy połyskujący lakier. Ciekawy kształt nagrody w połączeniu z lśniącą w świetle powierzchnią idealnie przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Dzięki temu statuetka stała się eleganckim symbolem pierwszej edycji tego wydarzenia.

Nagrody sportowe dopasowane do Twojej imprezy

Jeśli chcesz, aby Twoja statuetka sportowa idealnie wpisywała się w klimat określonej dyscypliny sportowej, to jesteś we właściwym miejscu. Za sprawą indywidualnego projektu nasi Klienci mogą modyfikować właściwie każdy element statuetki, poczynając od motywu, a kończąc na kształcie. Dzięki temu możesz stworzyć nagrodę idealnie dopasowaną do Twojej imprezy oraz możliwości Twojego budżetu. Nawet jeśli zamówienie dotyczy wyłącznie jednej sztuki. Najnowocześniejszy park w branży oraz doświadczenie naszego zespołu są gwarantem perfekcyjnego wykonania i zadowolenia. Przekonaj się o tym i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć spersonalizowaną statuetkę dla Ciebie.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie