SportSporty walki

Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza

Zgrabna, wyrazista statuetka o nieszablonowym kształcie. Zdobienia pokryte lśniącym w świetle lakierem idealnie nawiązują do sportów walki.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza, czyli upamiętniające zawody zapaśnicze

Memoriał sportowy to wydarzenie, którego celem jest upamiętnienie zawodników bądź osób związanych z określoną dyscypliną sportową. Pragnąc uhonorować znane zapaśnicze postaci Jerzego Adamka oraz Mieczysława Tracza organizatorzy zapoczątkowali sportowe zapasy ku ich czci. Na pierwszy Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza przybyło 151 zawodników z 19 klubów. Wszyscy byli wypełnieni pozytywną energią i nastawieni na wygraną. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Dla utalentowanego zapaśnika organizator przewidział oryginalną statuetkę, którą na podstawie indywidualnego projektu wykonała nasza firma.

Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza dla najlepszego zawodnika

Najbardziej utalentowany zawodnik memoriału został nagrodzony statuetką jedyną w swoim rodzaju. Wykonaliśmy ją z metalowego panelu, który wycięliśmy, a następnie umieściliśmy na marmurowej podstawie. Statuetka na Memoriał Jerzego Adamka i Mieczysława Tracza ma nieszablonowy kształt pnący się ku górze i rozszerzający na boki. W centralnej części statuetki umieściliśmy zdobienia z motywem zapaśniczym. Zostały one wykonane za pomocą kolorowego nadruku, na który następnie nanieśliśmy połyskujący lakier. Ciekawy kształt nagrody w połączeniu z lśniącą w świetle powierzchnią idealnie przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Dzięki temu statuetka stała się eleganckim symbolem pierwszej edycji tego wydarzenia.

Nagrody sportowe dopasowane do Twojej imprezy

Jeśli chcesz, aby Twoja statuetka sportowa idealnie wpisywała się w klimat określonej dyscypliny sportowej, to jesteś we właściwym miejscu. Za sprawą indywidualnego projektu nasi Klienci mogą modyfikować właściwie każdy element statuetki, poczynając od motywu, a kończąc na kształcie. Dzięki temu możesz stworzyć nagrodę idealnie dopasowaną do Twojej imprezy oraz możliwości Twojego budżetu. Nawet jeśli zamówienie dotyczy wyłącznie jednej sztuki. Najnowocześniejszy park w branży oraz doświadczenie naszego zespołu są gwarantem perfekcyjnego wykonania i zadowolenia. Przekonaj się o tym i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć spersonalizowaną statuetkę dla Ciebie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!