Mistrzostwa Polski na Rolkach

Statuetka sportowa, której kształty zostały wycięte za pomocą lasera, prezentuje dzban na masywnej drewnianej podstawie. Ciekawe wzory na statuetce zostały wykonane z pomocą technologii nadruku 3D, tworząc niepowtarzalny wygląd.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Mistrzostwa Polski na rolkach już za nami

Organizacja Mistrzostw Polski to prawdziwe wyzwanie, którego podejmują się tylko najlepsi. Zawody te muszą być idealnie przygotowane, ponieważ łączą pasjonatów rolkarstwa z całego kraju. Ta wyjątkowa impreza, mająca miejsce w Grodzisku Wielkopolskim zaliczana jest do najważniejszych zawodów rolkarskich w Polsce.  Ma charakter półmaratonu, co dodaje jej dynamicznego, rywalizacyjnego ducha. A jak na każde prestiżowe zawody rolkarskie przystało, poza sportowymi zmaganiami istotnym elementem są nagrody sportowe. Tutaj, rolę głównych trofeów zyskały nasze statuetki na zamówienie, które przygotowaliśmy specjalnie na Mistrzostwa Polski w Półmaratonie na Rolkach „O Dzban Bernarda”.

Poznaj bliżej statuetki na półmaraton na rolkach

Statuetki to niezwykle unikalne trofea sportowe, które łączą tradycję z nowoczesnością. Ich design to niebanalne połączenie oryginalnego kształtu dzbana, będącego nawiązaniem do nazwy mistrzostw, z nowoczesnym wykonaniem. Wykorzystanie precyzyjnego cięcia laserowego oraz starannych zdobień za pomocą nadruku UV przekształca te statuetki w prawdziwe dzieła sztuki. Delikatne i eleganckie statuetki umieściliśmy na solidnej podstawie z jesionowego drewna, co dodaje im prestiżu i trwałości. Ponadto, statuetki te są częścią zestawu, który obejmuje również pięknie wykonane medale.

Tryumf – Twój partner w świecie nagród sportowych

Jako producent i sprzedawca nagród na różne okazje, nasza firma przyczynia się do realizacji wielu unikalnych trofeów. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym, a nasz zespół składa się z prawdziwych profesjonalistów. Stworzenie statuetek ,,O Dzban Bernarda” było dla nas wielką przyjemnością, która stanowi dowód na to, że nie ma dla nas niemożliwych zadań. Jeśli więc szukasz wyjątkowych nagród innych niż standardowe, skontaktuj się z doradcą i odkryj pełnię naszych możliwości. Z niecierpliwością czekamy, aby pomóc Ci uczcić zwycięstwa i celebrować sukcesy na najwyższym poziomie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!