Nekielski Bieg do Lata

Metalowa statuetka, którą wykonaliśmy w zestawie z dopasowanymi medalami. Jej design opiera się na kolorowym nadruku UV oraz zdobieniach, nawiązujących do biegania. Całość przyciąga wzrok i idealnie wpisuje się w klimat imprezy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 12 cm
Waga: 1 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Nekielski Bieg do Lata kolejny raz łączy biegaczy

Nekla to malownicze miasto, w którym od kilku lat odbywają się ciekawe zawody biegowe. Jest to oczywiście Nekielski Bieg do Lata, który wiedzie przez urokliwe zakątki miasta i jego okolic. Trasa mierzy bowiem 10 km, a na jej końcu na uczestników czekają pamiątkowe nagrody sportowe. W tym roku organizator postawił na ponadczasowy zestaw nagród, składający się z medali oraz statuetek. Jego wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy statuetki na zamówienie oraz medale dopasowane do każdej okoliczności.

Dopasowany zestaw dla najlepszych zawodników

Na ósmą edycję Nekielskiego Biegu do Lata przygotowaliśmy ciekawy komplet nagród o dopasowanym designie. Jego głównym elementem są statuetki sportowe osadzone na marmurowej podstawie. Wykonaliśmy je z metalu i ozdobiliśmy nadrukiem UV, który nadaje im niepowtarzalny wygląd. Całość ma ciekawy kształt, który nawiązuje do biegania. Co więcej, na powierzchni nagrody widnieją też trójwymiarowe zdobienia, które można z łatwością wyczuć w dotyku. Trofea idealnie komponują się z medalami, tworząc spójny i elegancki zestaw. Dzięki temu całość z pewnością będzie dla zwycięzców cenną pamiątką uczestnictwa w zawodach.

Personalizowane nagrody od polskiego producenta

Nasza firma od lat tworzy nagrody okolicznościowe, które zwieńczają zarówno imprezy krajowe, jak i zagraniczne. Dysponujemy bowiem najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie. Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać idealnie trofeum dla siebie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!