Ogólnopolski Turniej Karate Antai Cup 2024

Nowoczesne statuetki metalowe z wyróżniającym się ażurem. Jego kształt przypomina dynamiczną postać, wykonującą cios karate. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV i wykonaliśmy w zestawie z medalami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 11 cm
Waga: 0,6 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Antai Cup 2024 – wyjątkowy turniej karate

Antai Cup to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu polskich sztuk walki. Turniej odbył się w Przelewicach, a jego organizatorem jest renomowany Klub Karate LZS ANTAI. Patronat nad imprezą objął Wójt Przelewic, który wraz z Wicestarostą powiatu pyrzyckiego, uroczyście otworzył wydarzenie. Antai Cup co roku przyciąga zawodników z całego kraju, którzy rywalizują o tytuł najlepszych, prezentując swoje umiejętności i ducha walki. W tym roku ich wysiłki zostały nagrodzone wyjątkowym zestawem nagród. Jego wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy medale i statuetki na zamówienie.

Statuetki na Antai Cup 2024 symbolem zwycięstwa

Statuetki sportowe, które zaprojektowaliśmy na Ogólnopolski Turniej Karate Antai Cup to wyjątkowe trofea w pełni oddające prestiż i znaczenie wydarzenia. Wykonaliśmy je z wysokiej jakości metalu i osadziliśmy na eleganckiej, marmurowej podstawie. Ich design pełen jest ciekawych zdobień, które jednoznacznie kojarzą się ze sztukami walki. Świadczy o tym m.in. unikalny kształt inspirowany postacią, wykonującą cios czy liczne napisy wykonane za pomocą techniki nadruku UV. Całość zaprojektowaliśmy z myślą o podkreśleniu dynamiki i siły karate. Efekt ten dopełniają unikalne medale, które razem z trofeami tworzą kompletny zestaw godny najlepszych zawodników Antai Cup.

Tworzymy nagrody z myślą o zwycięzcach

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nagród, które wręczane są na krajowych i zagranicznych wydarzeniach. Wśród nich są zarówno realizacje sportowe, jak i nagrody biznesowe czy trofea okolicznościowe. Wszystkie je wykonujemy na indywidualne zamówienie, tworząc projekt dostosowany do potrzeb Klienta. Nasza firma dysponuje bowiem najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, który pełen jest autorskich rozwiązań, umożliwiającym nam tworzenie wyjątkowych realizacji. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać idealną nagrodę.

 

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!