OSP Ligota Mała

Unikalne statuetki w kształcie inspirowanym budynkiem remizy OSP Ligota Mała. Wykonaliśmy je z metalu i pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

OSP Ligota Mała z symbolicznymi trofeami

Ligota Mała to klimatyczna wieś, mieszcząca się w województwie dolnośląskim. Jak w wielu miejscowościach w naszym kraju funkcjonuje tam Ochotnicza Straż Pożarna. Jej początki sięgają 1945 roku, kiedy to na terenie tym pojawił się druh Marian Zubrzycki. OSP Ligota Mała funkcjonuje do dziś i każdego dnia dba o dobro oraz bezpieczeństwo mieszkańców. W tym roku jednostka ta świętowała do użytku nowej remizy strażackiej oraz otrzymanie dwóch nowych samochodów. Wydarzenie to upamiętniła ta elegancka statuetka strażacka, którą wykonali nasi specjaliści. Nasza firma ma bowiem duże doświadczenie w tworzeniu nagród na specjalne okazje, ponieważ już od wielu lat produkuje trofea na zamówienie.

Statuetka strażacka dopasowana do okazji

Dla strażaka ważne jest to, aby swoją pracę wykonywać możliwie najlepiej. Bez wątpienia wpływ na jakość i efektywność działań podjętych przez strażaków ma sprzęt. Dlatego też uczczenie nowej remizy i samochodów strażackich miało dla jednostki tak duże znaczenie. Nasza firma postarała się zatem stworzyć nagrody, które idealnie upamiętnią tę okazję. Tak też powstały te unikalne statuetki strażackie o kształcie inspirowanym budynkiem remizy OSP Ligota Mała. Wykonaliśmy je z metalu, który następnie pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który idealnie odwzorował każdy element budynku. Dzięki temu całość przyciąga wzrok, a obdarowani tą nagrodą strażacy z pewnością długo będą pamiętać o okoliczności jej zdobycia.

Tryumf – idealne pomysły na prezent dla strażaka

Nasza firma działa na rynku już od wielu długich lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie w tworzeniu różnorodnych nagród na specjalne okazje. Wśród nich są również trofea dla strażaka, które idealnie sprawdzają się jako nagrody okolicznościowe. Wszystko dlatego, że możemy je dowolnie personalizować, nadawać im unikalne kształty i urozmaicać o nietypowe zdobienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej oryginalny pomysł na prezent dla strażaka. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać idealne trofeum na swoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!