Phoenix Kids

Kolorowa nagroda z logo na podstawie z marmuru. Zrobiona z metalu w ciekawym kształcie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

18

wysokość
(cm)

145

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inicjatywa sportowa dla dzieci – Phoenix Kids

Dzieci uczą się świata już od najmłodszych lat. Poznają nowe rzeczy i znajdują swoje pasje. Ważne jest zatem, aby zapoznać je ze wszystkimi dziedzinami, również sportem. Fundacja Pho3enix już od lat zajmuje się szerzeniem idei sportowych wśród najmłodszych. Jej członkowie wprowadzają dzieci w świat sportu na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są inicjatywy sportowe, czyli różne konkursy, kolonie i półkolonie oraz zawody triathlonowe. W tym roku organizatorzy Phoenix Kids postanowili wynagrodzić swoich najlepszych uczestników pamiątkowymi statuetkami. Oryginalne trofea przygotowała nasza firma, która postępując zgodnie z zaleceniami Klienta, wykonała indywidualny projekt. Został on następnie w całości zrealizowany przez naszych specjalistów.

Oryginalne statuetki z logo na Phoenix Kids

Promowanie sportu wśród najmłodszych to naprawdę szczytna inicjatywa. Zajęcia sportowe dla dzieci pozwalają poznać każdą dyscyplinę i spośród setek wybrać tę, która najbardziej odpowiada dziecku. W pokochaniu sportu z pewnością pomagają młodym sportowcom nagrody. Jedną z nich jest ta, którą stworzyliśmy na Phoenix Kids. To nowoczesna nagroda wykonana z metalu, który wycięliśmy za pomocą lasera. Nagroda została umieszczona na marmurowej podstawie, która dodaje całości ciężaru. Ponadto, kształt statuetki oraz znajdujące się na jego powierzchni logo, nawiązują do ważnych elementów tego wydarzenia. Całość jest również bardzo kolorowa, dzięki czemu przyciąga wzrok młodych sportowców.

Nowoczesne statuetki według indywidualnego projektu

Dzieci są jednymi z najbardziej wymagających odbiorców. Są bezpośrednie, a swoją opinię wygłaszają w bardzo prosty sposób. Zwyczajnie coś im się podoba lub nie. Dlatego nagrody sportowe dla dzieci tworzymy ze specjalnym zaangażowaniem. Zawsze dbamy o to, aby były pełne kolorów i przyciągały wzrok. Pomaga nam w tym indywidualny projekt, który tworzymy na konkretne wydarzenie. Korzystając z wytycznych i wskazówek Klienta, tworzymy nagrody, które zadowalają zarówno zamawiającego, jak i najmłodszych. Jeśli zatem szukasz idealnej nagrody dla dzieci, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie i szybko przejść przez cały proces.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie