SportInne

Phoenix Kids

Kolorowa nagroda z logo na podstawie z marmuru. Zrobiona z metalu w ciekawym kształcie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Inicjatywa sportowa dla dzieci – Phoenix Kids

Dzieci uczą się świata już od najmłodszych lat. Poznają nowe rzeczy i znajdują swoje pasje. Ważne jest zatem, aby zapoznać je ze wszystkimi dziedzinami, również sportem. Fundacja Pho3enix już od lat zajmuje się szerzeniem idei sportowych wśród najmłodszych. Jej członkowie wprowadzają dzieci w świat sportu na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są inicjatywy sportowe, czyli różne konkursy, kolonie i półkolonie oraz zawody triathlonowe. W tym roku organizatorzy Phoenix Kids postanowili wynagrodzić swoich najlepszych uczestników pamiątkowymi statuetkami. Oryginalne trofea przygotowała nasza firma, która postępując zgodnie z zaleceniami Klienta, wykonała indywidualny projekt. Został on następnie w całości zrealizowany przez naszych specjalistów.

Oryginalne statuetki z logo na Phoenix Kids

Promowanie sportu wśród najmłodszych to naprawdę szczytna inicjatywa. Zajęcia sportowe dla dzieci pozwalają poznać każdą dyscyplinę i spośród setek wybrać tę, która najbardziej odpowiada dziecku. W pokochaniu sportu z pewnością pomagają młodym sportowcom nagrody. Jedną z nich jest ta, którą stworzyliśmy na Phoenix Kids. To nowoczesna nagroda wykonana z metalu, który wycięliśmy za pomocą lasera. Nagroda została umieszczona na marmurowej podstawie, która dodaje całości ciężaru. Ponadto, kształt statuetki oraz znajdujące się na jego powierzchni logo, nawiązują do ważnych elementów tego wydarzenia. Całość jest również bardzo kolorowa, dzięki czemu przyciąga wzrok młodych sportowców.

Nowoczesne statuetki według indywidualnego projektu

Dzieci są jednymi z najbardziej wymagających odbiorców. Są bezpośrednie, a swoją opinię wygłaszają w bardzo prosty sposób. Zwyczajnie coś im się podoba lub nie. Dlatego nagrody sportowe dla dzieci tworzymy ze specjalnym zaangażowaniem. Zawsze dbamy o to, aby były pełne kolorów i przyciągały wzrok. Pomaga nam w tym indywidualny projekt, który tworzymy na konkretne wydarzenie. Korzystając z wytycznych i wskazówek Klienta, tworzymy nagrody, które zadowalają zarówno zamawiającego, jak i najmłodszych. Jeśli zatem szukasz idealnej nagrody dla dzieci, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie i szybko przejść przez cały proces.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!