SportInne

Phoenix Kids

Kolorowa nagroda z logo na podstawie z marmuru. Zrobiona z metalu w ciekawym kształcie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 14,5 cm

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inicjatywa sportowa dla dzieci – Phoenix Kids

Dzieci uczą się świata już od najmłodszych lat. Poznają nowe rzeczy i znajdują swoje pasje. Ważne jest zatem, aby zapoznać je ze wszystkimi dziedzinami, również sportem. Fundacja Pho3enix już od lat zajmuje się szerzeniem idei sportowych wśród najmłodszych. Jej członkowie wprowadzają dzieci w świat sportu na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są inicjatywy sportowe, czyli różne konkursy, kolonie i półkolonie oraz zawody triathlonowe. W tym roku organizatorzy Phoenix Kids postanowili wynagrodzić swoich najlepszych uczestników pamiątkowymi statuetkami. Oryginalne trofea przygotowała nasza firma, która postępując zgodnie z zaleceniami Klienta, wykonała indywidualny projekt. Został on następnie w całości zrealizowany przez naszych specjalistów.

Oryginalne statuetki z logo na Phoenix Kids

Promowanie sportu wśród najmłodszych to naprawdę szczytna inicjatywa. Zajęcia sportowe dla dzieci pozwalają poznać każdą dyscyplinę i spośród setek wybrać tę, która najbardziej odpowiada dziecku. W pokochaniu sportu z pewnością pomagają młodym sportowcom nagrody. Jedną z nich jest ta, którą stworzyliśmy na Phoenix Kids. To nowoczesna nagroda wykonana z metalu, który wycięliśmy za pomocą lasera. Nagroda została umieszczona na marmurowej podstawie, która dodaje całości ciężaru. Ponadto, kształt statuetki oraz znajdujące się na jego powierzchni logo, nawiązują do ważnych elementów tego wydarzenia. Całość jest również bardzo kolorowa, dzięki czemu przyciąga wzrok młodych sportowców.

Nowoczesne statuetki według indywidualnego projektu

Dzieci są jednymi z najbardziej wymagających odbiorców. Są bezpośrednie, a swoją opinię wygłaszają w bardzo prosty sposób. Zwyczajnie coś im się podoba lub nie. Dlatego nagrody sportowe dla dzieci tworzymy ze specjalnym zaangażowaniem. Zawsze dbamy o to, aby były pełne kolorów i przyciągały wzrok. Pomaga nam w tym indywidualny projekt, który tworzymy na konkretne wydarzenie. Korzystając z wytycznych i wskazówek Klienta, tworzymy nagrody, które zadowalają zarówno zamawiającego, jak i najmłodszych. Jeśli zatem szukasz idealnej nagrody dla dzieci, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie i szybko przejść przez cały proces.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!