Podziękowanie za wkład w budowę klubu Hegemon

Zgrabna statuetka w kształcie prostopadłościanu z ciętymi metalowymi zdobieniami na trzech ściankach, na których znajduje się kolorowy nadruk UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

25

wysokość
(cm)

65

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Podziękowanie dla zaangażowanego członka Klubu Hegemon

Aktywne uczestniczenie w projekcie sportowym to niełatwy kawałek chleba. Szczególnie gdy jest to dyscyplina, która dopiero od niedawna zaczyna zdobywać serca mieszkańców naszego kraju. Mimo że rugby zostało oficjalnie wpisane w poczet uprawianych dyscyplin w Polsce nieco ponad 70 lat temu, to wciąż nie jest dobrze znane każdemu. Dlatego założyciele Akademii Hegemon wyszli z inicjatywą wyróżnienia osób, które miały szczególny wpływ na budowę ich wyjątkowego klubu. W tym celu postanowili stworzyć dla nich unikalne statuetki, których projektem oraz realizacją zajęła się nasza firma. Dzięki współpracy z nami klub rugby mógł w pełni zrealizować swoją wizję i stworzyć określoną, niewielką ilość oryginalnych nagród.

Elegancka statuetka w ramach podziękowania od klubu Hegemon

Wykonana przez nas statuetka już na pierwszy rzut oka wzbudza zainteresowanie. Wpływ na to ma jej forma, którą uzyskaliśmy, łącząc drewno oraz cięty metal. Statuetka w kształcie prostopadłościanu na trzech ścianach pokryta jest giętym panelem metalowym. Jedną jego część wycięliśmy w kształt liter tworzący nazwę klubu Hegemon. Dzięki temu statuetka przyciąga wzrok. Ponadto na powierzchni paneli umieściliśmy nadruk UV, którego wyraziste kolory idealnie współgrają z czernią metalu. Całość prezentuje się elegancko i stanowi piękny wyraz wdzięczności.

Nagrody, jakich potrzebujesz od Tryumf

W trakcie wielu lat w branży zaufały nam tysiące osób. Realizując dla nich nagrody, poznaliśmy ich potrzeby i znaleźliśmy rozwiązania, które ułatwiają nam wykonanie niemal każdej nagrody. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu w branży możemy wykonywać dowolną ilość nagród, łączyć materiały i zaskakiwać kształtem. Wszystko zgodnie z projektem, który przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Za sprawą tych czynników możesz wykonać u nas unikalną, wyróżniającą się pod każdym względem statuetkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości. Dlatego już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w trakcie trwania procesu realizacji.

Produkty powiązane

Okolicznościowe

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie