Podziękowanie za wkład w budowę klubu Hegemon

Zgrabna statuetka w kształcie prostopadłościanu z ciętymi metalowymi zdobieniami na trzech ściankach, na których znajduje się kolorowy nadruk UV.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Podziękowanie dla zaangażowanego członka Klubu Hegemon

Aktywne uczestniczenie w projekcie sportowym to niełatwy kawałek chleba. Szczególnie gdy jest to dyscyplina, która dopiero od niedawna zaczyna zdobywać serca mieszkańców naszego kraju. Mimo że rugby zostało oficjalnie wpisane w poczet uprawianych dyscyplin w Polsce nieco ponad 70 lat temu, to wciąż nie jest dobrze znane każdemu. Dlatego założyciele Akademii Hegemon wyszli z inicjatywą wyróżnienia osób, które miały szczególny wpływ na budowę ich wyjątkowego klubu. W tym celu postanowili stworzyć dla nich unikalne statuetki, których projektem oraz realizacją zajęła się nasza firma. Dzięki współpracy z nami klub rugby mógł w pełni zrealizować swoją wizję i stworzyć określoną, niewielką ilość oryginalnych nagród.

Elegancka statuetka w ramach podziękowania od klubu Hegemon

Wykonana przez nas statuetka już na pierwszy rzut oka wzbudza zainteresowanie. Wpływ na to ma jej forma, którą uzyskaliśmy, łącząc drewno oraz cięty metal. Statuetka w kształcie prostopadłościanu na trzech ścianach pokryta jest giętym panelem metalowym. Jedną jego część wycięliśmy w kształt liter tworzący nazwę klubu Hegemon. Dzięki temu statuetka przyciąga wzrok. Ponadto na powierzchni paneli umieściliśmy nadruk UV, którego wyraziste kolory idealnie współgrają z czernią metalu. Całość prezentuje się elegancko i stanowi piękny wyraz wdzięczności.

Nagrody, jakich potrzebujesz od Tryumf

W trakcie wielu lat w branży zaufały nam tysiące osób. Realizując dla nich nagrody, poznaliśmy ich potrzeby i znaleźliśmy rozwiązania, które ułatwiają nam wykonanie niemal każdej nagrody. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu w branży możemy wykonywać dowolną ilość nagród, łączyć materiały i zaskakiwać kształtem. Wszystko zgodnie z projektem, który przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Za sprawą tych czynników możesz wykonać u nas unikalną, wyróżniającą się pod każdym względem statuetkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości. Dlatego już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w trakcie trwania procesu realizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!