Podziękowanie za wkład w budowę klubu Hegemon

Zgrabna statuetka w kształcie prostopadłościanu z ciętymi metalowymi zdobieniami na trzech ściankach, na których znajduje się kolorowy nadruk UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 6,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Podziękowanie dla zaangażowanego członka Klubu Hegemon

Aktywne uczestniczenie w projekcie sportowym to niełatwy kawałek chleba. Szczególnie gdy jest to dyscyplina, która dopiero od niedawna zaczyna zdobywać serca mieszkańców naszego kraju. Mimo że rugby zostało oficjalnie wpisane w poczet uprawianych dyscyplin w Polsce nieco ponad 70 lat temu, to wciąż nie jest dobrze znane każdemu. Dlatego założyciele Akademii Hegemon wyszli z inicjatywą wyróżnienia osób, które miały szczególny wpływ na budowę ich wyjątkowego klubu. W tym celu postanowili stworzyć dla nich unikalne statuetki, których projektem oraz realizacją zajęła się nasza firma. Dzięki współpracy z nami klub rugby mógł w pełni zrealizować swoją wizję i stworzyć określoną, niewielką ilość oryginalnych nagród.

Elegancka statuetka w ramach podziękowania od klubu Hegemon

Wykonana przez nas statuetka już na pierwszy rzut oka wzbudza zainteresowanie. Wpływ na to ma jej forma, którą uzyskaliśmy, łącząc drewno oraz cięty metal. Statuetka w kształcie prostopadłościanu na trzech ścianach pokryta jest giętym panelem metalowym. Jedną jego część wycięliśmy w kształt liter tworzący nazwę klubu Hegemon. Dzięki temu statuetka przyciąga wzrok. Ponadto na powierzchni paneli umieściliśmy nadruk UV, którego wyraziste kolory idealnie współgrają z czernią metalu. Całość prezentuje się elegancko i stanowi piękny wyraz wdzięczności.

Nagrody, jakich potrzebujesz od Tryumf

W trakcie wielu lat w branży zaufały nam tysiące osób. Realizując dla nich nagrody, poznaliśmy ich potrzeby i znaleźliśmy rozwiązania, które ułatwiają nam wykonanie niemal każdej nagrody. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu w branży możemy wykonywać dowolną ilość nagród, łączyć materiały i zaskakiwać kształtem. Wszystko zgodnie z projektem, który przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Za sprawą tych czynników możesz wykonać u nas unikalną, wyróżniającą się pod każdym względem statuetkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości. Dlatego już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w trakcie trwania procesu realizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!