Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Spektakularne trofeum akrylowe z metalowymi elementami. Składa się ono z trzech połączonych ze sobą części, które mają unikalny kształt i pokryte są kolorowym nadrukiem UV. Dodatkowo, na samym środku widnieje logo organizatora.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 28 cm

Wykorzystane materiały:

Akryl
Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych świętuje jubileusz 25-lecia!

W tym roku Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych obchodziła swoje 25 urodziny. Instytucja ta jest apolityczną, niezależną i samofinansującą się organizacją samorządu gospodarczego o charakterze branżowym. Z okazji ćwierćwiecza istnienia organizacja ta świętowała w kwietniu swoje obchody, które połączyła ze Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Członków Izby. 25-lecie zwieńczyła wieczorna gala, podczas której firmy będące w Izbie od samego początku, otrzymały od organizatorów nagrody jubileuszowe. Były nimi piękne statuetki na zamówienie, które nasza firma wykonała na specjalne życzenie członków Izby.

Nagroda jubileuszowa o ponadczasowym charakterze

Na 25 urodziny tak ważnej w branży instytucji przygotowaliśmy wyjątkowe realizacje. Były nimi trofea okolicznościowe wykonane z nowoczesnych i solidnych materiałów takich jak akryl oraz metal. Połączenie to stanowiło ponadczasowy wyraz harmonii oraz trwałości, jakimi charakteryzuje się Izba. Co więcej, jest to statuetka, która wyróżnia się ponadprzeciętnym rozmiarem. Jej znakiem szczególnym jest również unikalny design, który zapada w pamięć i zachwyca. Całość utrzymana jest w spójnej stylistyce, której precyzyjnie wycięte, metalowe elementy ściśle nawiązują do symboliki Izby. Część zdobień nawiązuje bowiem do mechanizmu zębatki, natomiast na samym środku widnieje logo Izby. Ta niepowtarzalna statuetka jubileuszowa składa się z aż trzech części, które dzięki unikalnym kształtom i kolorowemu nadrukowi idealnie się uzupełniają, stanowiąc ponadczasowy symbol na 25-lecie organizacji.

Oryginalny prezent na 25-lecie firmy od producenta nagród

Nasza firma od ponad 30 lat tworzy nagrody idealne na każdą okazję. Wśród nich są zarówno nagrody sportowe, jak i trofea biznesowe, które tworzymy z pasją. Dzięki zaangażowaniu naszej ekipy w ofercie znajdziesz świetne realizacje dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Pracujemy na najwyższych obrotach, korzystając z najnowocześniejszej technologii i autorskich rozwiązań, które pozwalają nam wykonywać produkty z takich materiałów jak np. akryl. Wszystko to sprawia, że możemy stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 25 lecie firmy lub inną, wybraną przez Ciebie okazję. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który opowie Ci więcej o naszych możliwościach.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!