Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Pro Future Cup

Trofea cięte laserem o oryginalnym kształcie, które tworzą idealnie dopasowany zestaw.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 36 cm
Szerokość: 29,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Zestaw pamiątkowych nagród na Pro Future Cup

Zawody piłkarskie to wydarzenie, podczas którego wyłaniane są najlepsze drużyny oraz najbardziej utalentowani zawodnicy. Jedną z takich imprez jest Pro Future Cup, czyli turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, w którym udział biorą zarówno większe, jak i mniejsze szkółki piłkarskie. Organizator wychodzi bowiem z założenia, że o zwycięstwie świadczy w głównej mierze talent. Dlatego też przygotował zestaw pamiątkowych nagród, którymi zostały nasze oryginalne trofea sportowe. W skład dopasowanego zestawu wchodziły trzy metalowe statuetki w kształcie pucharów. Wykonaliśmy je w trzech klasycznych kolorach i wycięliśmy za pomocą lasera. Dzięki temu nagrody piłkarskie mają różne rozmiary uzależnione od zajętego miejsca. Oprócz tego całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, którego elementy podnieśliśmy, wykorzystując technologię 3D.

Pro Future Cup z nagrodą dla najlepszego zawodnika

Nasze trofea na zamówienie to nie tylko nagrody dla całych drużyn, ale również indywidualne wyróżnienie dla zawodnika. Dlatego na Pro Future Cup przygotowaliśmy również trofeum dla najlepszego piłkarza. Wykonaliśmy je z metalu wyciętego za pomocą lasera i umieszczonego na masywnej, marmurowej podstawie. Na niej znajduje się również personalizowana tabliczka z kategorią oraz logotypem organizatora. Nagroda ma oryginalny kształt z piłkarskim motywem widocznym zarówno w kolorystyce, jak i zdobieniach. Na powierzchni trofeum umieściliśmy bowiem kolorowy nadruk, który idealnie podkreśla trzy sportowe zdobienia. Są nimi boisko piłkarskie, piłka do gry oraz postać piłkarza oddającego strzał. Zestaw kolorowych nagród uzupełniają pamiątkowe medale w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz brązowej.

Dopasowane nagrody na Twoją imprezę sportową

Nasza firma każdego dnia wspiera różne wydarzenia sportowe, przygotowując oryginalne nagrody dopasowane do dyscypliny. Wśród naszych realizacji znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne trofea, które zawsze wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dlatego też jesteśmy w stanie tworzyć perfekcyjnie dopasowane zestawy, których design zachwyca i zapada w pamięć. Jeśli więc chcesz wyróżnić się na rynku i stworzyć unikalne trofea dla najlepszych, to skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie i szybko przejść przez cały proces tworzenia Twojej spersonalizowanej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!