Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Pro Future Cup

Trofea cięte laserem o oryginalnym kształcie, które tworzą idealnie dopasowany zestaw.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Zestaw pamiątkowych nagród na Pro Future Cup

Zawody piłkarskie to wydarzenie, podczas którego wyłaniane są najlepsze drużyny oraz najbardziej utalentowani zawodnicy. Jedną z takich imprez jest Pro Future Cup, czyli turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, w którym udział biorą zarówno większe, jak i mniejsze szkółki piłkarskie. Organizator wychodzi bowiem z założenia, że o zwycięstwie świadczy w głównej mierze talent. Dlatego też przygotował zestaw pamiątkowych nagród, którymi zostały nasze oryginalne trofea sportowe. W skład dopasowanego zestawu wchodziły trzy metalowe statuetki w kształcie pucharów. Wykonaliśmy je w trzech klasycznych kolorach i wycięliśmy za pomocą lasera. Dzięki temu nagrody piłkarskie mają różne rozmiary uzależnione od zajętego miejsca. Oprócz tego całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, którego elementy podnieśliśmy, wykorzystując technologię 3D.

Pro Future Cup z nagrodą dla najlepszego zawodnika

Nasze trofea na zamówienie to nie tylko nagrody dla całych drużyn, ale również indywidualne wyróżnienie dla zawodnika. Dlatego na Pro Future Cup przygotowaliśmy również trofeum dla najlepszego piłkarza. Wykonaliśmy je z metalu wyciętego za pomocą lasera i umieszczonego na masywnej, marmurowej podstawie. Na niej znajduje się również personalizowana tabliczka z kategorią oraz logotypem organizatora. Nagroda ma oryginalny kształt z piłkarskim motywem widocznym zarówno w kolorystyce, jak i zdobieniach. Na powierzchni trofeum umieściliśmy bowiem kolorowy nadruk, który idealnie podkreśla trzy sportowe zdobienia. Są nimi boisko piłkarskie, piłka do gry oraz postać piłkarza oddającego strzał. Zestaw kolorowych nagród uzupełniają pamiątkowe medale w trzech wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej oraz brązowej.

Dopasowane nagrody na Twoją imprezę sportową

Nasza firma każdego dnia wspiera różne wydarzenia sportowe, przygotowując oryginalne nagrody dopasowane do dyscypliny. Wśród naszych realizacji znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne trofea, które zawsze wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dlatego też jesteśmy w stanie tworzyć perfekcyjnie dopasowane zestawy, których design zachwyca i zapada w pamięć. Jeśli więc chcesz wyróżnić się na rynku i stworzyć unikalne trofea dla najlepszych, to skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie i szybko przejść przez cały proces tworzenia Twojej spersonalizowanej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!