Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Pro Liga Statuetka

Nowatorska statuetka z metalowych paneli wyciętych precyzyjnie laserem o charakterze piłkarskim. Idealna nagroda, która zadowoli każdego miłośnika piłki nożnej.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 26 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Podsumowanie sezonu Jesień 2022 z członkami Pro Liga

Podczas Gali Pro Liga, organizator podsumowuje wyniki oraz osiągnięcia piłkarzy z całego sezonu. Bierze pod uwagę zarówno osiągnięcia indywidualne, jak i drużynowe. Dla najlepszych przygotowane zostały oryginalne medale piłkarskie i nagrody dla piłkarzy, których design dopasowany jest do charakteru imprezy. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, dla której futsal jest szczególnie ważny. To dlatego, że jako partner wydarzenia dostarczamy wszystkie trofea na zamówienie oraz nagrody piłkarskie wręczane podczas gali. Nasze zadanie polegało więc na zapewnieniu zawodnikom wysokiej jakości trofeów oraz sprawieniu, aby nagrody piłkarskie stały się symbolem Pro Ligi. Dlatego postawiliśmy na oryginalny zestaw, w którego skład wchodziły zarówno medale, jak i unikalne statuetki.

Nowoczesne trofeum na Galę Pro Liga

Trofea sportowe, które przygotowaliśmy dla najlepszych zawodników sezonu jesiennego Pro Liga to nowoczesne statuetki wykonane z metalu. Uformowaliśmy kształt naszych trofeów za pomocą lasera, aby każde z nich było unikalne i dedykowane konkretnej kategorii. Nasi klienci otrzymują oryginalne statuetki dla najlepszego zawodnika, bramkarza lub strzelca, aby każdy z piłkarzy czuł się doceniony. Nasze trofea są zdobione złotymi elementami, które połyskują w świetle i z logo organizatora. Wszystko na eleganckiej, czarnej, marmurowej podstawie z personalizowaną tabliczką.

Nagrody piłkarskie w idealnie dopasowanym zestawie

Przekonaj się o wyjątkowej jakości naszych zestawów nagród! Nasz doświadczony zespół dba o to, aby każda statuetka była wzorem jakości i spełniała wszystkie oczekiwania Klienta. Oryginalny projekt sprawia, że ​​każdy zestaw jest wyjątkowy i idealnie sprawdzi się jako zwieńczenie każdych zawodów sportowych. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać szczegóły i przekonać się, że najwyższej jakości produkty są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!