Sport Zestaw nagródPiłka nożna

PRO Liga Wiosna 2023

Nowoczesna statuetka metalowa o wyrazistej kolorystyce i ciekawym designie. Projekt idealnie wpisuje się w klimat zawodów piłkarskich, a dzięki zdobieniu z logo przypomina okoliczność jej zdobycia.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 14 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

PRO Liga – trofeum sezonu Wiosna 2023

Wiosna to okres, podczas którego piłkarze wracają na zieleniejące się boiska. To również wtedy PRO Liga organizuje rozgrywki sportowe. Ich celem jest wyłonienie najlepszych drużyn, które zmierzą się ze sobą w trakcie Pucharu Polski. Jednak na każdym etapie rozgrywek uczestnicy wyróżniani są unikalnymi nagrodami. Wśród nich są zarówno medale, jak i statuetki piłkarskie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy trofea na zamówienie i wspiera inicjatywę Pro Ligi.

Wyjątkowe trofeum dla najlepszych

Statuetka sportowa, którą wykonaliśmy dla PRO Ligi to część dużego zestawu nagród zaprojektowanego specjalnie na tę okazję. Trofeum to wyróżnia się nowoczesnym designem i dynamiczną sylwetką piłkarza w akcji, co idealnie oddaje ducha rywalizacji i pasji do gry. Co więcej, postać piłkarza umieściliśmy na tle geometrycznych wzorów w zielonej kolorystyce, które symbolizują ruch i energię. Na dole trofeum znajduje się logo „LIGA PRO” oraz napis „Wiosna 2023”, co jednoznacznie wskazuje na sezon, za który przyznawane jest to wyróżnienie. Całość jest spójna i harmonijnie się uzupełnia.

Bogata oferta dedykowanych zestawów na każdą okazję!

Niezależnie od tego, jakich nagród potrzebujesz, nasze trofea idealnie wpisują się w charakter każdego wydarzenia. Dzięki spójnemu i przemyślanemu designowi nasze nagrody okolicznościowe są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Dlatego, jeśli potrzebujesz nagród sportowych, które zachwycą uczestników i zostaną zapamiętane na długo – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, gwarantując najwyższą jakość i oryginalność w każdym detalu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!