Sport Zestaw nagródPiłka nożna

PRO Liga Wiosna 2023

Duża statuetka metalowa w kształcie pucharu. Urozmaiciliśmy ją o kolorowy nadruk UV, przedstawiający piłkarza oraz imitujący trawę. W centralnej części widnieje również logo organizatora.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 26 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

PRO Liga – podsumowanie Sezonu Wiosna 2023

Wiosną członkowie różnych drużyn piłkarskich chętnie wzięli udział w rozgrywkach zorganizowanych przez zgrupowanie PRO Liga. Piłkarze rywalizowali ze sobą o przepustkę na Puchar Polski, podczas którego odbył się finałowy mecz. Jednak już w trakcie meczów eliminacyjnych wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatora pamiątkowe medale i specjalne nagrody piłkarskie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która po raz kolejny stworzyła dla PRO Ligi unikalne statuetki na zamówienie.

Trofeum w kształcie pucharu na PRO Liga

Na wiosenną edycję Pro Ligi przygotowaliśmy nowoczesne trofea sportowe, które wyróżniają się za sprawą klasycznego kształtu, przypominającego puchar. Idealnie oddają one symbolikę tradycyjnego sposobu nagradzania sportowców, jednocześnie idąc z duchem czasu. Ponadto, trofea wypełnione są kolorowym nadrukiem w zielono-czarnej kolorystyce, która sprawia, że całość prezentuje się prestiżowo. Ważnym elementem nagrody jest również zdobienie przedstawiające logo Pro Ligi. Całość umieszczona jest na marmurowej podstawie, nad którą widnieje grafika imitująca trawę.

Unikalne zestawy nagród na Twoją imprezę

Bez względu na to, czy potrzebujesz nagród na futsal, piłkę nożną, czy inne dyscypliny sportowe, u nas znajdziesz odpowiednie zestawy przygotowane na indywidualne zamówienie. Nasze serie nagród charakteryzują się spójnym i atrakcyjnym designem, który zapada w pamięć. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i przekonać się o wyjątkowej jakości naszych produktów.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!