Przyjaciel Natury

Duża statuetka drewniana w kształcie drzewa. Jej design urozmaiciliśmy poprzez dodanie przezroczystego panelu z pleksy, który pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Całość uzupełniliśmy również o personalizację w postaci tabliczki widocznej na podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 27 cm
Waga: 1,5 kg

Wykorzystane materiały:

Drewno
Pleksa

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Przyjaciel Natury — unikalny certyfikat dla eco firm

Bycie blisko natury jest dla nas ważne, dlatego regularnie wprowadzamy autorskie rozwiązania, mające na celu uczynić naszą firmę jeszcze bardziej eco. Wiemy, że na rynku jest wiele takich firm i to właśnie dla nich przygotowaliśmy te unikalne statuetki okolicznościowe, które idealnie sprawdzą się jako wyróżnienia czy certyfikaty potwierdzające bycie eco. Trofeum Przyjaciel Natury — Najlepszy Sklep Eco jest wyrazem naszej głębokiej wdzięczności i uznania dla firm, które przyczyniają się do ochrony środowiska i promowania zrównoważonego stylu życia. Wartość nagradzania takich inicjatyw jest nieoceniona, ponieważ wspiera i motywuje do dalszego działania na rzecz naszej planety. Z myślą o tej szczególnej okazji, stworzyliśmy wyjątkowe statuetki z drewna, podkreślające znaczenie ekologicznej odpowiedzialności.

Statuetka drewniana idealna na imprezę w eco stylu

Certyfikat, potwierdzający bycie eco to nagroda, która również powinna taka być. Dlatego tworząc tę statuetkę biznesową, postawiliśmy na wysokiej jakości drewno. To dzięki niemu trofea są solidne i trwałe. Oprócz tego nasze statuetki drewniane zaprojektowaliśmy tak, aby oddać hołd naturze. Świadczy o tym ich kształt stylizowany na duże i bogato rozgałęzione drzewo. Dzięki temu każda statuetka z drewna symbolizuje życie i rozwój zgodne z ekologicznymi wartościami. Elementem charakterystycznym tego trofeum jest też przezroczysty element, który przykręciliśmy do korpusu i pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, imitującym zieleń liści drzewa. Za jego sprawą nagroda nabrała lekkości i nowoczesności. Dodatkowo każda statuetka posiada personalizowaną tabliczkę, co czyni trofeum unikalnym certyfikatem uznania.

Przyjaciel natury i inne nagrody na zamówienie

Nasza firma od lat tworzy statuetki na zamówienie, które trafiają zarówno na wydarzenia sportowe, jak i biznesowe. Nasi Klienci to również osoby prywatne, które pragną w oryginalny sposób nagrodzić bliskich sobie ludzie. Jednak niezależnie od okazji i skali wydarzenia, nasza firma tworzy nagrody, które dostosowuje do unikalnych potrzeb Klientów. Tak też, dostarczamy trofea zarówno na duże, krajowe gale, jak i na niewielkie imprezy w gronie najbliższych przyjaciół czy współpracowników. Wszystko dlatego, że trofea tworzymy na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu dostosowanego do potrzeb Klienta. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z doradcą, który pomoże Ci zamówić własne, spersonalizowane nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!