Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Puchar Tymbarku 2024

Zestaw nagród piłkarskich wykonanych z metalu i umieszczonych na drewnianej podstawie. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, a kształt dopasowaliśmy do każdej z kategorii: najlepszy piłkarz, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 19 cm
Waga: 0,6 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Puchar Tymbarku 2024 – największy turniej piłkarski dla dzieci

Puchar Tymbarku to największy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży w Polsce, realizowany pod hasłem „Z podwórka na stadion„​. Jego tegoroczna edycja zgromadziła tysiące drużyn z całego kraju. Rywalizowały one ze sobą w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12. Dzieci odgrywały mecze w swoich regionach, a finalnie najlepsze drużyny zagrały w ogólnopolskich finałach na PGE Narodowym w Warszawie. Dla uczestników organizator przewidział nagrody indywidualne w piłce nożnej, którymi zostały trofea sportowe wykonane w dopasowanym zestawie. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy statuetki na zamówienie i inne, oryginalne nagrody w piłce nożnej.

Nagrody piłkarskie na Puchar Tymbarku 2024

Piłka nożna to sport drużynowy, w którym sukces odnosi drużyna. Jednak niekiedy to umiejętności pojedynczych zawodników prowadzą całą drużynę na podium. W związku z tym nagrody indywidualne w piłce nożnej to ważne wyróżnienia, szczególnie dla młodych piłkarzy. Dlatego też nasza firma przygotowała unikalne statuetki piłkarskie dopasowane do każdej roli na boisku. W zestawie tym znajduje się nagroda dla najlepszego piłkarza, bramkarza czy zawodnika – wykonana w wersji dla chłopców i dziewcząt. Wszystko po to, aby nagrody piłkarskie idealnie podkreślały indywidualne osiągnięcia każdego młodego sportowca. Co ważne, ich design jest spójny, a dzięki wykorzystaniu metalowych paneli również trwały. Całość osadziliśmy na solidnych drewnianych podstawach, które dodają nagrodom wyjątkowego charakteru. Trofea na Puchar Tymbarku pełne są również zdobień wykonanych za pomocą kolorowego nadruku UV, a część z nich jest wyczuwalna w dotyku. Dzięki temu te nagrody indywidualne w piłce nożnej to doskonałe uhonorowanie najlepszych piłkarzy, zarówno chłopców, jak i dziewcząt, którzy wyróżnili się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem na boisku.

Tryumf – tworzymy nagrody na każdą okazję

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu najwyższej jakości nagród sportowych, w tym nagród dla najlepszego piłkarza. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do tworzenia, produkujemy również trofea okolicznościowe i biznesowe, które spełniają najwyższe standardy estetyczne i jakościowe. Nasze produkty są chętnie wybierane przez organizatorów różnych wydarzeń, ponieważ wszystkie produkty tworzymy na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z naszym doradcą i zobacz, jak działamy!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!