Sagitum

Nowoczesna nagroda metalowa z drewnianą podstawą wykonana na jubileusz 5-lecia firmy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 23 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Pracownicy Sagitum oryginalnie wyróżnieni

Każdy kolejny rok istnienia firmy na rynku to powód do dumy. Dlatego 5-lecie istnienia firmy to szczególnie ważne wydarzenie zarówno dla szefostwa, jak i pracowników. Na tegoroczny jubileusz 5-lecia firmy Sagitum przygotowaliśmy zatem naprawdę wyjątkowe trofea na zamówienie. Organizator powierzył nam stworzenie oryginalnych nagród ze swoim logo. Jednak oprócz tego trofea te musiały być spersonalizowane, ponieważ zostały wykorzystane jako nagrody dla pracowników. Mając więc na uwadze wszystkie wytyczne Klienta, stworzyliśmy oryginalny projekt, który następnie wcieliliśmy w życie. Dzięki temu firma nie tylko mogła wyjątkowo przeżyć 5-lecie, ale również docenić wkład i zaangażowanie dziesięciu najlepszych pracowników.

Jubileuszowa statuetka dla firmy Sagitum

Pierwszym krokiem po wysłuchaniu potrzeb oraz zaleceń Klienta było stworzenie oryginalnego projektu. Zajęła się tym nasza wykwalifikowana kadra grafików, która następnie przesłała projekt do akceptacji. Gdy Klient wyraził zgodę na rozpoczęcie produkcji, zadanie trafiło do techników, obsługujących nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Tam rozpoczął się proces produkcji, który obejmował cięcie laserem, nadruk oraz lakierowanie. Trofeum biznesowe dla Sagitum składa się bowiem z metalowego panelu, który idealnie oplata drewnianą podstawę z logotypem oraz nadrukowanym imieniem i nazwiskiem pracownika. Nagroda ma nowoczesny design podkreślony oryginalnym kształtem oraz precyzyjnymi cięciami. Co więcej, w górnej części trofeum wycięliśmy logo firmy, które następnie pokryliśmy kolorowym nadrukiem. Dzięki temu całość rzuca się w oczy i zapada w pamięć.

Nagrody jubileuszowe dla Twojego biznesu

Jubileusz firmy to szczególny powód do świętowania. Z tego powodu szefostwo często organizuje imprezy, upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie. Jednak, aby jeszcze mocniej zapadło ono w pamięć, warto postawić na pamiątkowe nagrody jubileuszowe. Dzięki nim uhonorujesz osoby, których zaangażowanie i umiejętności doprowadziły do sukcesu firmy. Mogą to być zarówno członkowie zarządu, pracownicy, jak i istotni partnerzy. Wykonaj z nami piękną nagrodę z Twoim logo, która wyróżni się kształtem i rozmiarem. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz dowolną ilość unikalnych statuetek na Twoją imprezę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!