Sagitum

Nowoczesna nagroda metalowa z drewnianą podstawą wykonana na jubileusz 5-lecia firmy.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Pracownicy Sagitum oryginalnie wyróżnieni

Każdy kolejny rok istnienia firmy na rynku to powód do dumy. Dlatego 5-lecie istnienia firmy to szczególnie ważne wydarzenie zarówno dla szefostwa, jak i pracowników. Na tegoroczny jubileusz 5-lecia firmy Sagitum przygotowaliśmy zatem naprawdę wyjątkowe trofea na zamówienie. Organizator powierzył nam stworzenie oryginalnych nagród ze swoim logo. Jednak oprócz tego trofea te musiały być spersonalizowane, ponieważ zostały wykorzystane jako nagrody dla pracowników. Mając więc na uwadze wszystkie wytyczne Klienta, stworzyliśmy oryginalny projekt, który następnie wcieliliśmy w życie. Dzięki temu firma nie tylko mogła wyjątkowo przeżyć 5-lecie, ale również docenić wkład i zaangażowanie dziesięciu najlepszych pracowników.

Jubileuszowa statuetka dla firmy Sagitum

Pierwszym krokiem po wysłuchaniu potrzeb oraz zaleceń Klienta było stworzenie oryginalnego projektu. Zajęła się tym nasza wykwalifikowana kadra grafików, która następnie przesłała projekt do akceptacji. Gdy Klient wyraził zgodę na rozpoczęcie produkcji, zadanie trafiło do techników, obsługujących nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Tam rozpoczął się proces produkcji, który obejmował cięcie laserem, nadruk oraz lakierowanie. Trofeum biznesowe dla Sagitum składa się bowiem z metalowego panelu, który idealnie oplata drewnianą podstawę z logotypem oraz nadrukowanym imieniem i nazwiskiem pracownika. Nagroda ma nowoczesny design podkreślony oryginalnym kształtem oraz precyzyjnymi cięciami. Co więcej, w górnej części trofeum wycięliśmy logo firmy, które następnie pokryliśmy kolorowym nadrukiem. Dzięki temu całość rzuca się w oczy i zapada w pamięć.

Nagrody jubileuszowe dla Twojego biznesu

Jubileusz firmy to szczególny powód do świętowania. Z tego powodu szefostwo często organizuje imprezy, upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie. Jednak, aby jeszcze mocniej zapadło ono w pamięć, warto postawić na pamiątkowe nagrody jubileuszowe. Dzięki nim uhonorujesz osoby, których zaangażowanie i umiejętności doprowadziły do sukcesu firmy. Mogą to być zarówno członkowie zarządu, pracownicy, jak i istotni partnerzy. Wykonaj z nami piękną nagrodę z Twoim logo, która wyróżni się kształtem i rozmiarem. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz dowolną ilość unikalnych statuetek na Twoją imprezę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!