SportGolf

5 Star Junior Cup

Wieloelementowa statuetka składająca się z dwóch ciętych metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Panele wycięte w kształt gwiazdy oraz cyfry pięć podkreśla kolorowy nadruk o wyrazistej kolorystyce.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 21 cm
Szerokość: 17 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Junior Cup dla najlepszych dziecięcych golfistów

Golf nie jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce. Jednak każdego roku powstają nowe kluby, które popularyzują ten sport wśród naszego społeczeństwa. Studio Gwiaździsta 5 to klub golfowy, który podjął się organizacji wydarzenia golfowego dla młodych zawodników. Mowa o 5 Star Junior Cup, które podzielone jest na kategorie wiekowe. Juniorzy rywalizują ze sobą w największym centrum symulatorów w Warszawie. Dla najlepszych organizator przewidział oryginalne nagrody, którymi były statuetki wykonane przez naszą firmę. Zgodnie z naszymi standardami wykonaliśmy ją na podstawie indywidualnego projektu, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Charakterystyczne statuetki na 5 Star Junior Cup

Podczas tworzenia statuetki na 5 Star Junior Cup, ważne było dla nas to, aby nagroda ściśle kojarzyła się z wydarzeniem. Dzięki temu mogła stać się symbolem rozpoznawalnym przez innych, co wspomagało popularyzowanie tego sportu. Dlatego statuetkę na turniej golfa wykonaliśmy z dwóch metalowych paneli, wyciętych w charakterystyczne kształty. Przedni panel ma kształt gwiazdy, natomiast tylni wykonaliśmy w kształcie cyfry pięć. Oba panele są czarne z tym że przedni uzupełniliśmy kolorowym, złotym nadrukiem. Idealnie współgra on z całością i stanowi świetne tło na znajdujące się w centralnej części gwiazdy logo klubu. Dodatkowo statuetka znajduje się na drewnianej podstawie, która ułatwia jej wręczanie i dodaje elegancji.

Nowoczesne statuetki zaprojektowane specjalnie na Twoją imprezę

Elementem, dzięki któremu każda z naszych nagród wyróżnia się na tle innych, jest oryginalny projekt. Tworzymy go od podstaw w ścisłej współpracy z Klientem, wykorzystując najwyższej jakości materiały. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy kształt, rozmiar oraz formę. Wszystko po to, aby statuetka w pełni spełniała oczekiwania zamawiającego i idealnie nawiązywała do okoliczności. Jeśli zatem interesuje Cię stworzenie unikalnej statuetki, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować Twój projekt.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!