SportGolf

5 Star Junior Cup

Wieloelementowa statuetka składająca się z dwóch ciętych metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Panele wycięte w kształt gwiazdy oraz cyfry pięć podkreśla kolorowy nadruk o wyrazistej kolorystyce.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Junior Cup dla najlepszych dziecięcych golfistów

Golf nie jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce. Jednak każdego roku powstają nowe kluby, które popularyzują ten sport wśród naszego społeczeństwa. Studio Gwiaździsta 5 to klub golfowy, który podjął się organizacji wydarzenia golfowego dla młodych zawodników. Mowa o 5 Star Junior Cup, które podzielone jest na kategorie wiekowe. Juniorzy rywalizują ze sobą w największym centrum symulatorów w Warszawie. Dla najlepszych organizator przewidział oryginalne nagrody, którymi były statuetki wykonane przez naszą firmę. Zgodnie z naszymi standardami wykonaliśmy ją na podstawie indywidualnego projektu, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Charakterystyczne statuetki na 5 Star Junior Cup

Podczas tworzenia statuetki na 5 Star Junior Cup, ważne było dla nas to, aby nagroda ściśle kojarzyła się z wydarzeniem. Dzięki temu mogła stać się symbolem rozpoznawalnym przez innych, co wspomagało popularyzowanie tego sportu. Dlatego statuetkę na turniej golfa wykonaliśmy z dwóch metalowych paneli, wyciętych w charakterystyczne kształty. Przedni panel ma kształt gwiazdy, natomiast tylni wykonaliśmy w kształcie cyfry pięć. Oba panele są czarne z tym że przedni uzupełniliśmy kolorowym, złotym nadrukiem. Idealnie współgra on z całością i stanowi świetne tło na znajdujące się w centralnej części gwiazdy logo klubu. Dodatkowo statuetka znajduje się na drewnianej podstawie, która ułatwia jej wręczanie i dodaje elegancji.

Nowoczesne statuetki zaprojektowane specjalnie na Twoją imprezę

Elementem, dzięki któremu każda z naszych nagród wyróżnia się na tle innych, jest oryginalny projekt. Tworzymy go od podstaw w ścisłej współpracy z Klientem, wykorzystując najwyższej jakości materiały. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy kształt, rozmiar oraz formę. Wszystko po to, aby statuetka w pełni spełniała oczekiwania zamawiającego i idealnie nawiązywała do okoliczności. Jeśli zatem interesuje Cię stworzenie unikalnej statuetki, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować Twój projekt.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!