SportBiegi

9 Bieg Tropem Wilczym

Wysoka, pnąca się ku górze statuetka otoczona ciętym metalem z kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 6 cm

Wykorzystane materiały:

Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Masywna statuetka na 9 Bieg Tropem Wilczym

Muzeum w Ostrołęce zostało założone w 2013 roku i od tego czasu pielęgnuje pamięć o żołnierzach wyklętych. W ramach uczczenia ich poświęcenia Muzeum Żołnierzy Wyklętych co roku organizuje Bieg Tropem Wilczym. Po raz pierwszy odbył się on w 2013 roku i miał charakter survivalowy. Jednak wkrótce bieg zaczął nabierać rozpędu i już w 2015 roku stał się ogólnopolskim biegiem, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biegowych. Jest on największą imprezą sportową stworzoną ku pamięci żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Organizator biegu pragnął stworzyć trofeum biegowe, którego nie powstydziłoby się nawet najbardziej nowoczesne muzeum. Dlatego, specjalnie na Bieg Żołnierzy Wyklętych przygotowaliśmy 25 niezwykłych, masywnych statuetek o prostym kształcie, lecz nieszablonowej formie.

Trofeum na Bieg Wilczym Tropem inspirowane pylonem

Masywna, czarna statuetka to połączenie drewnianego elementu pokrytego materiałem, który przypomina fakturę betonu oraz czarnego metalu z kolorowym nadrukiem. Całość nawiązuje do umieszczonego obok nowo powstałego budynku Muzeum Żołnierzy Wyklętych charakterystycznego pylonu, czyli wieży o prostokątnej podstawie, zwężającej się ku górze. Dosyć ciężka i pewnie stojąca statuetka prezentuje się niezwykle dostojnie dzięki eleganckiej kolorystyce oraz prostym i charakterystycznym zdobieniom. Wszystkie trofea personalizowane tworzymy w ścisłej współpracy z klientem. Wykonana przez nas statuetka na zamówienie uwzględnia indywidualną wizję klienta, dzięki czemu zyskuje na unikalności i staje się symbolem wydarzenia, na którym jest wręczana.

Zapomnij o wręczaniu katalogowych nagród

Trofea personalizowane naszego autorstwa nie są standardowymi produktami. Idea tworzenia unikalnych nagród oparta jest na niepowtarzalnym projekcie. Uwzględniamy w nim wyróżniający się wygląd, nieszablonowy kształt oraz różnorodność materiałów. Dlatego, wszystko szczegółowo ustalamy z klientem, aby statuetka nie tylko spełniała oczekiwania, ale również zachwycała.

Bez wątpienia, decydując się na indywidualne nagrody, wybierasz drogę pełną możliwości. Możesz tworzyć szklane, metalowe, drewniane statuetki ustawione na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i zgodna z twoimi potrzebami i pomysłem. Z nami stworzysz bezpiecznie i na czas nagrody na każdą okoliczność!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!