SportBiegi

9 Bieg Tropem Wilczym

Wysoka, pnąca się ku górze statuetka otoczona ciętym metalem z kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Masywna statuetka na 9 Bieg Tropem Wilczym

Muzeum w Ostrołęce zostało założone w 2013 roku i od tego czasu pielęgnuje pamięć o żołnierzach wyklętych. W ramach uczczenia ich poświęcenia Muzeum Żołnierzy Wyklętych co roku organizuje Bieg Tropem Wilczym. Po raz pierwszy odbył się on w 2013 roku i miał charakter survivalowy. Jednak wkrótce bieg zaczął nabierać rozpędu i już w 2015 roku stał się ogólnopolskim biegiem, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biegowych. Jest on największą imprezą sportową stworzoną ku pamięci żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Organizator biegu pragnął stworzyć trofeum biegowe, którego nie powstydziłoby się nawet najbardziej nowoczesne muzeum. Dlatego, specjalnie na Bieg Żołnierzy Wyklętych przygotowaliśmy 25 niezwykłych, masywnych statuetek o prostym kształcie, lecz nieszablonowej formie.

Trofeum na Bieg Wilczym Tropem inspirowane pylonem

Masywna, czarna statuetka to połączenie drewnianego elementu pokrytego materiałem, który przypomina fakturę betonu oraz czarnego metalu z kolorowym nadrukiem. Całość nawiązuje do umieszczonego obok nowo powstałego budynku Muzeum Żołnierzy Wyklętych charakterystycznego pylonu, czyli wieży o prostokątnej podstawie, zwężającej się ku górze. Dosyć ciężka i pewnie stojąca statuetka prezentuje się niezwykle dostojnie dzięki eleganckiej kolorystyce oraz prostym i charakterystycznym zdobieniom. Wszystkie trofea personalizowane tworzymy w ścisłej współpracy z klientem. Wykonana przez nas statuetka na zamówienie uwzględnia indywidualną wizję klienta, dzięki czemu zyskuje na unikalności i staje się symbolem wydarzenia, na którym jest wręczana.

Zapomnij o wręczaniu katalogowych nagród

Trofea personalizowane naszego autorstwa nie są standardowymi produktami. Idea tworzenia unikalnych nagród oparta jest na niepowtarzalnym projekcie. Uwzględniamy w nim wyróżniający się wygląd, nieszablonowy kształt oraz różnorodność materiałów. Dlatego, wszystko szczegółowo ustalamy z klientem, aby statuetka nie tylko spełniała oczekiwania, ale również zachwycała.

Bez wątpienia, decydując się na indywidualne nagrody, wybierasz drogę pełną możliwości. Możesz tworzyć szklane, metalowe, drewniane statuetki ustawione na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i zgodna z twoimi potrzebami i pomysłem. Z nami stworzysz bezpiecznie i na czas nagrody na każdą okoliczność!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!