30 lat Euro-Park Wisłosan ARP

Geometryczna statuetka wykonana z metalu wyciętego w dopasowane sześciokąty z wyciętymi zdobieniami oraz kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 31 cm
Szerokość: 13,5 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Trofeum z czarnej stali dla Agencji Rozwoju Przemysłu

Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) to spółka akcyjna Skarbu Państwa, która wspiera restrukturyzację polskich przedsiębiorstw. W 2021 roku obchodziła swoje 30-lecie i z tego powodu postanowiła stworzyć unikalne i nietypowe statuetki. Agencja Rozwoju Przemysłu dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dlatego nie powinno dziwić, że zdecydowała się wspierać indywidualizm również, wykorzystując w tym celu nagrody. Wybór padł na tworzone przez nas trofea personalizowane, których wykonanie było naprawdę przyjemne i szybkie.

Geometryczna statuetka ARP

Indywidualizm, cechujący ARP był motywem przewodnim całego projektu. Sześciokąty oraz proste linie, które pojawiają się w elementach graficznych agencji, były inspiracją do stworzenia trofeum zgodnego z identyfikacją wizualną ARP. Geometryczny element łączący charakterystyczne kształty wykonaliśmy z grubej, czarnej stali, której zawdzięcza niezwykłą elegancję. Wycięta laserowo forma została spersonalizowana logiem agencji i umieszczona na masywnej, drewnianej podstawie. Umieściliśmy tam też kilka grafik oraz tekst wykonany techniką kolorowego nadruku. Całość prezentuje się wyjątkowo gustownie, jednocześnie, zaskakując formą i unikalnością. Oryginalne statuetki stanowią świetną formę wyróżnienia pracownika czy też partnera biznesowego. Wystarczy pomysł, który z chęcią pomożemy Ci zrealizować.

Zapomnij o wręczaniu katalogowych nagród

Decydując się na indywidualne nagrody, wybierasz drogę pełną możliwości. Możesz tworzyć szklane, metalowe, drewniane statuetki ustawione na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i zgodna z twoimi potrzebami i pomysłem. Z nami stworzysz bezpiecznie i na czas nagrody na każdą okoliczność!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!