30 lat Euro-Park Wisłosan ARP

Geometryczna statuetka wykonana z metalu wyciętego w dopasowane sześciokąty z wyciętymi zdobieniami oraz kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

31

wysokość
(cm)

135

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Trofeum z czarnej stali dla Agencji Rozwoju Przemysłu

Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) to spółka akcyjna Skarbu Państwa, która wspiera restrukturyzację polskich przedsiębiorstw. W 2021 roku obchodziła swoje 30-lecie i z tego powodu postanowiła stworzyć unikalne i nietypowe statuetki. Agencja Rozwoju Przemysłu dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dlatego nie powinno dziwić, że zdecydowała się wspierać indywidualizm również, wykorzystując w tym celu nagrody. Wybór padł na tworzone przez nas trofea personalizowane, których wykonanie było naprawdę przyjemne i szybkie.

Geometryczna statuetka ARP

Indywidualizm, cechujący ARP był motywem przewodnim całego projektu. Sześciokąty oraz proste linie, które pojawiają się w elementach graficznych agencji, były inspiracją do stworzenia trofeum zgodnego z identyfikacją wizualną ARP. Geometryczny element łączący charakterystyczne kształty wykonaliśmy z grubej, czarnej stali, której zawdzięcza niezwykłą elegancję. Wycięta laserowo forma została spersonalizowana logiem agencji i umieszczona na masywnej, drewnianej podstawie. Umieściliśmy tam też kilka grafik oraz tekst wykonany techniką kolorowego nadruku. Całość prezentuje się wyjątkowo gustownie, jednocześnie, zaskakując formą i unikalnością. Oryginalne statuetki stanowią świetną formę wyróżnienia pracownika czy też partnera biznesowego. Wystarczy pomysł, który z chęcią pomożemy Ci zrealizować.

Zapomnij o wręczaniu katalogowych nagród

Decydując się na indywidualne nagrody, wybierasz drogę pełną możliwości. Możesz tworzyć szklane, metalowe, drewniane statuetki ustawione na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i zgodna z twoimi potrzebami i pomysłem. Z nami stworzysz bezpiecznie i na czas nagrody na każdą okoliczność!

Produkty powiązane

Biznes

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie