SportBiegi

Bieg Kobiet Portsmouth 2022

Statuetka przestrzenna wykonana z metalu ciętego w kształcie motyla złączonego kryształem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 21 cm
Szerokość: 9,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Kryształ

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Statuetka na bieg kobiet, która łączy w sobie wszystko

Idealnym przykładem tego, jak łatwo i efektownie wykorzystać możliwość łączenia materiałów, dowolność kształtów oraz swobodę związaną z wyborem formy jest metalowo-szklana statuetka na bieg kobiet z charakterystycznym motywem motyla. Składa się ona z dwóch metalowych paneli o grubości 3 mm połączonych kryształową kostką. Statuetki kryształowe charakteryzuje niezwykła elegancja szczególnie podkreślona w podstawie figurki. Wycięty w metalu wzór motyla z frontowej strony pokryty jest kolorowym nadrukiem UV, natomiast jego tylna, powiększona część nadaje całości wyrazu, stanowiąc eleganckie, prześwitujące tło. Całość prezentuje się niezwykle gustownie i bardzo kobieco. Na pewno wyróżnia się na tle innych nagród.

Nowoczesne i unikalne nagradzanie

Kolor to jeden z fundamentów oryginalności. Poza nim unikalną nagrodę tworzy nieszablonowość oraz otwartość na nowe pomysły związane np. z łączeniem ze sobą różnych materiałów. Jednak spośród całej masy producentów, oferujących jednakowe lub podobne produkty trudno znaleźć kogoś, kto podejdzie do projektu w stu procentach indywidualnie. Mając to na uwadze, skupiliśmy się na stworzeniu oferty, która w pełni odpowiadać będzie potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W taki sposób powstały trofea custom, czyli w pełni zindywidualizowane statuetki tworzone na podstawie unikalnego projektu. 

 

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!