SportBiegi

Bieg Kobiet Portsmouth 2022

Statuetka przestrzenna wykonana z metalu ciętego w kształcie motyla złączonego kryształem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Statuetka na bieg kobiet, która łączy w sobie wszystko

Idealnym przykładem tego, jak łatwo i efektownie wykorzystać możliwość łączenia materiałów, dowolność kształtów oraz swobodę związaną z wyborem formy jest metalowo-szklana statuetka na bieg kobiet z charakterystycznym motywem motyla. Składa się ona z dwóch metalowych paneli o grubości 3 mm połączonych kryształową kostką. Statuetki kryształowe charakteryzuje niezwykła elegancja szczególnie podkreślona w podstawie figurki. Wycięty w metalu wzór motyla z frontowej strony pokryty jest kolorowym nadrukiem UV, natomiast jego tylna, powiększona część nadaje całości wyrazu, stanowiąc eleganckie, prześwitujące tło. Całość prezentuje się niezwykle gustownie i bardzo kobieco. Na pewno wyróżnia się na tle innych nagród.

Nowoczesne i unikalne nagradzanie

Kolor to jeden z fundamentów oryginalności. Poza nim unikalną nagrodę tworzy nieszablonowość oraz otwartość na nowe pomysły związane np. z łączeniem ze sobą różnych materiałów. Jednak spośród całej masy producentów, oferujących jednakowe lub podobne produkty trudno znaleźć kogoś, kto podejdzie do projektu w stu procentach indywidualnie. Mając to na uwadze, skupiliśmy się na stworzeniu oferty, która w pełni odpowiadać będzie potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W taki sposób powstały trofea custom, czyli w pełni zindywidualizowane statuetki tworzone na podstawie unikalnego projektu. 

 

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!