Diamenty. Wyróżnienie w kategorii „Top Industry”

Metalowa statuetka wykonana z paneli ciętych laserowo. Na powierzchni jednego z paneli znajduje się kolorowy nadruk UV mieniący się w świetle, natomiast drugi posiada nowoczesne wycięcia. Całość idealnie ze sobą współgra.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 12,5 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Prestiżowe Diamenty Top Industry dla najlepszych przedsiębiorców

Diamenty Top Industry to gala, która jest zwieńczeniem konferencji, podczas której uczestnicy debatują na temat czwartej rewolucji przemysłowej. Na gali honorowane są najlepsze inwestycje oraz wyróżniający się przedsiębiorcy, którzy przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Jest to bez wątpienia bardzo prestiżowe wydarzenie, które wymaga równie prestiżowej oprawy. Dlatego organizatorzy postawili na wysokiej jakości statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu ich forma, kolorystyka oraz kształt w pełni spełniają oczekiwania klienta i zachwycają swoim wyglądem.

Efektowne dwupanelowe trofeum Top Industry

Statuetki metalowe cechują się tym, że w łatwy i szybki sposób można manipulować ich kształtem. Przez to, tworząc projekt, można pozwolić sobie na naprawdę wiele. Metalowe trofeum wielowymiarowe składa się z dwóch paneli o różnym, choć pasującym do siebie, geometrycznym kształcie. Grubość panelu wynosi 3 mm, a każdy z nich urozmaicony został kolorowym nadrukiem z efektem 3D. Ponadto na frontowym panelu wycięto półokrągłe kształty, które wspomagają efekt wielowymiarowości, dzięki czemu statuetka intryguje swoim wyglądem. Całość umieszczona została na drewnianej podstawie, która podkreśla stonowaną, dopasowaną kolorystykę paneli, dodając statuetce elegancji.

Indywidualność Twojej statuetki

Katalogowe statuetki wydają Ci się nudne i pozbawione wyrazu, ponieważ niewiele możesz w nich zmienić? Rozwiązanie tego problemu nie wymaga ponoszenia wielkich kosztów oraz godzin poszukiwania odpowiedniego producenta, który podjąłby się przygotowania choćby jednej sztuki. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkt, który sprosta oczekiwaniom naprawdę każdego. Jak to możliwe? Wystarczy dać klientowi możliwość stworzenia własnego projektu, w którym może on łączyć materiały i wycinać je w dowolne kształty. Dzięki temu efekt zawsze spełnia wszelkie oczekiwania. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować idealną statuetkę na Twoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!