Diamenty. Wyróżnienie w kategorii „Top Industry”

Metalowa statuetka wykonana z paneli ciętych laserowo. Na powierzchni jednego z paneli znajduje się kolorowy nadruk UV mieniący się w świetle, natomiast drugi posiada nowoczesne wycięcia. Całość idealnie ze sobą współgra.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Prestiżowe Diamenty Top Industry dla najlepszych przedsiębiorców

Diamenty Top Industry to gala, która jest zwieńczeniem konferencji, podczas której uczestnicy debatują na temat czwartej rewolucji przemysłowej. Na gali honorowane są najlepsze inwestycje oraz wyróżniający się przedsiębiorcy, którzy przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Jest to bez wątpienia bardzo prestiżowe wydarzenie, które wymaga równie prestiżowej oprawy. Dlatego organizatorzy postawili na wysokiej jakości statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu ich forma, kolorystyka oraz kształt w pełni spełniają oczekiwania klienta i zachwycają swoim wyglądem.

Efektowne dwupanelowe trofeum Top Industry

Statuetki metalowe cechują się tym, że w łatwy i szybki sposób można manipulować ich kształtem. Przez to, tworząc projekt, można pozwolić sobie na naprawdę wiele. Metalowe trofeum wielowymiarowe składa się z dwóch paneli o różnym, choć pasującym do siebie, geometrycznym kształcie. Grubość panelu wynosi 3 mm, a każdy z nich urozmaicony został kolorowym nadrukiem z efektem 3D. Ponadto na frontowym panelu wycięto półokrągłe kształty, które wspomagają efekt wielowymiarowości, dzięki czemu statuetka intryguje swoim wyglądem. Całość umieszczona została na drewnianej podstawie, która podkreśla stonowaną, dopasowaną kolorystykę paneli, dodając statuetce elegancji.

Indywidualność Twojej statuetki

Katalogowe statuetki wydają Ci się nudne i pozbawione wyrazu, ponieważ niewiele możesz w nich zmienić? Rozwiązanie tego problemu nie wymaga ponoszenia wielkich kosztów oraz godzin poszukiwania odpowiedniego producenta, który podjąłby się przygotowania choćby jednej sztuki. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkt, który sprosta oczekiwaniom naprawdę każdego. Jak to możliwe? Wystarczy dać klientowi możliwość stworzenia własnego projektu, w którym może on łączyć materiały i wycinać je w dowolne kształty. Dzięki temu efekt zawsze spełnia wszelkie oczekiwania. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować idealną statuetkę na Twoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!