SportBiegi

Statuetka dla Biegacza

Statuetka, która łączy w sobie elegancki design i precyzję wykonania. Wycięte z metalu laserem kształty z nadrukiem w motywie biegowym umieściliśmy na drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Statuetka będzie idealnym zwieńczeniem zawodów

Uczestnictwo w zawodach to dla sportowca idealna okazja do tego, aby móc się wykazać. Rywalizacja z innymi pozwala mu bowiem sprawdzić swoje rzeczywiste umiejętności. Celem praktycznie każdego sportowca, biorącego udział w biegach jest zwycięstwo. Ono z kolei ściśle wiąże się z nagradzaniem, które jest symbolem odniesionego sukcesu. Jednak najlepsi biegacze z pewnością mają w swojej kolekcji różne statuetki biegowe. Warto więc wyróżnić się spośród innych i dla uczestników swojej imprezy, przygotować coś specjalnego. W tym bez wątpienia idealnie sprawdzą się nasze trofea na zamówienie, które wykonujemy w całości samodzielnie.

Nowoczesny i nietypowy design statuetki

Zdobyte statuetki to wyjątkowe pamiątki odniesionego sukcesu. Zostają one na długo w pamięci uczestnika, który bardzo często eksponuje je w honorowym miejscu w domu. Jedną z takich zapadających w pamięć trofeów jest przygotowana przez nas designerska, statuetka metalowa. Wykonaliśmy ją z metalu giętego w dwóch miejscach urozmaiconego wyciętymi ażurami. Ich regularne, geometryczne kształty stanowią elegancką i nowoczesną formę. Metalowy element statuetki połączyliśmy z wysokiej klasy drewnianą podstawą o ciemnym kolorze. Co więcej, w centralnej części nagrody znajduje się grafika z motywem biegacza, którą wykonaliśmy, wykorzystując kolorowy nadruk UV. Całość pięknie się prezentuje i zachwyca swoim nowoczesnym designem.

Wyjątkowe trofea dedykowane Twojej imprezie

Oryginalna statuetka to idealny pomysł na to, aby zwieńczyć imprezę sportową. Dzięki niej biegacz, który zdobędzie pierwsze miejsce, poczuje się naprawdę wyróżniony. W naszej firmie każdego dnia tworzymy nagrody sportowe, które zachwycają zwycięzców. Są zarówno piękną pamiątką, motywacją do dalszego działania, jak i reklamą dla organizatora. Nasze trofea wykonywane są bowiem na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mogą być niemal dowolnie personalizowane. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który dopilnuje, aby trofeum spełniło wszystkie Twoje oczekiwania.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!