SportBiegi

Statuetka dla Biegacza

Statuetka, która łączy w sobie elegancki design i precyzję wykonania. Wycięte z metalu laserem kształty z nadrukiem w motywie biegowym umieściliśmy na drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 6 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
połączone materiały

Statuetka będzie idealnym zwieńczeniem zawodów

Uczestnictwo w zawodach to dla sportowca idealna okazja do tego, aby móc się wykazać. Rywalizacja z innymi pozwala mu bowiem sprawdzić swoje rzeczywiste umiejętności. Celem praktycznie każdego sportowca, biorącego udział w biegach jest zwycięstwo. Ono z kolei ściśle wiąże się z nagradzaniem, które jest symbolem odniesionego sukcesu. Jednak najlepsi biegacze z pewnością mają w swojej kolekcji różne statuetki biegowe. Warto więc wyróżnić się spośród innych i dla uczestników swojej imprezy, przygotować coś specjalnego. W tym bez wątpienia idealnie sprawdzą się nasze trofea na zamówienie, które wykonujemy w całości samodzielnie.

Nowoczesny i nietypowy design statuetki

Zdobyte statuetki to wyjątkowe pamiątki odniesionego sukcesu. Zostają one na długo w pamięci uczestnika, który bardzo często eksponuje je w honorowym miejscu w domu. Jedną z takich zapadających w pamięć trofeów jest przygotowana przez nas designerska, statuetka metalowa. Wykonaliśmy ją z metalu giętego w dwóch miejscach urozmaiconego wyciętymi ażurami. Ich regularne, geometryczne kształty stanowią elegancką i nowoczesną formę. Metalowy element statuetki połączyliśmy z wysokiej klasy drewnianą podstawą o ciemnym kolorze. Co więcej, w centralnej części nagrody znajduje się grafika z motywem biegacza, którą wykonaliśmy, wykorzystując kolorowy nadruk UV. Całość pięknie się prezentuje i zachwyca swoim nowoczesnym designem.

Wyjątkowe trofea dedykowane Twojej imprezie

Oryginalna statuetka to idealny pomysł na to, aby zwieńczyć imprezę sportową. Dzięki niej biegacz, który zdobędzie pierwsze miejsce, poczuje się naprawdę wyróżniony. W naszej firmie każdego dnia tworzymy nagrody sportowe, które zachwycają zwycięzców. Są zarówno piękną pamiątką, motywacją do dalszego działania, jak i reklamą dla organizatora. Nasze trofea wykonywane są bowiem na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mogą być niemal dowolnie personalizowane. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który dopilnuje, aby trofeum spełniło wszystkie Twoje oczekiwania.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!