Statuetka dla najlepszego ucznia

Statuetka o ciekawym kształcie z motywem szkolnym z kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

28

wysokość
(cm)

100

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Jaką nagrodę wybrać dla najlepszego ucznia?

Wraz z końcem roku szkolnego pojawiają się pytania dotyczące tego, jaką nagrodę dla najlepszego ucznia wybrać. W zależności od okazji mogą to być nagrody rzeczowe w postaci książek lub gadżetów. Jednak zdecydowana większość wynagradza swoich najlepszych uczniów pamiątkowymi statuetkami. Za ich pomocą rada szkoły może jednocześnie wyróżniać oraz motywować do dalszych sukcesów. Jednak, aby było to możliwe, nagrody muszą być oryginalne i wyróżniać się na tle innych. W tym celu stworzyliśmy unikalne statuetki, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki nim najlepszy uczeń poczuje się naprawdę doceniony.

Statuetka dla najlepszego ucznia z motywem szkolnym

Tworzone przez nas nagrody dla uczniów wyróżnia indywidualne podejście. Widoczne jest ono w każdym, nawet najdrobniejszym elemencie trofeum. Naszą realizację dla najlepszego ucznia wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy za pomocą nowoczesnej technologii. Ciekawy kształt zwieńczyliśmy pnącym się ku górze zdobieniem pióra. Całość zachowaliśmy w złotej kolorystyce, którą idealnie uzupełnia kolorowy nadruk z grafiką sowy. Wyraziste kolory w połączeniu z możliwością wyczucia zdobień pod opuszkami palców dają niezwykle interesujący efekt. Taka statuetka z pewnością idealnie prezentuje się na biurku najlepszego ucznia.

Nagrody szkolne, które zachwycają

Statuetki dla uczniów to nagrody, które pozostają z obdarowanymi na lata. To pamiątki sukcesu z czasów młodości, którymi chętnie dzielimy się z następnymi pokoleniami. Dlatego wiemy, że każda szkoła pragnie obdarować najlepszych uczniów najwyższej jakości nagrodami, które można spersonalizować. Wszystkie te wartości możesz odnaleźć w naszych trofeach, których cena różni się w zależności od poziomu skomplikowania projektu. Dzięki temu możesz stworzyć unikalną nagrodę w naprawdę korzystnej cenie. To z kolei pozwoli Ci przygotować zachwycającą nagrodę dla każdego, wyróżniającego się ucznia.

Produkty powiązane

Okolicznościowe

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie