Statuetka dla najlepszego ucznia

Statuetka o ciekawym kształcie z motywem szkolnym z kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Jaką nagrodę wybrać dla najlepszego ucznia?

Wraz z końcem roku szkolnego pojawiają się pytania dotyczące tego, jaką nagrodę dla najlepszego ucznia wybrać. W zależności od okazji mogą to być nagrody rzeczowe w postaci książek lub gadżetów. Jednak zdecydowana większość wynagradza swoich najlepszych uczniów pamiątkowymi statuetkami. Za ich pomocą rada szkoły może jednocześnie wyróżniać oraz motywować do dalszych sukcesów. Jednak, aby było to możliwe, nagrody muszą być oryginalne i wyróżniać się na tle innych. W tym celu stworzyliśmy unikalne statuetki, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki nim najlepszy uczeń poczuje się naprawdę doceniony.

Statuetka dla najlepszego ucznia z motywem szkolnym

Tworzone przez nas nagrody dla uczniów wyróżnia indywidualne podejście. Widoczne jest ono w każdym, nawet najdrobniejszym elemencie trofeum. Naszą realizację dla najlepszego ucznia wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy za pomocą nowoczesnej technologii. Ciekawy kształt zwieńczyliśmy pnącym się ku górze zdobieniem pióra. Całość zachowaliśmy w złotej kolorystyce, którą idealnie uzupełnia kolorowy nadruk z grafiką sowy. Wyraziste kolory w połączeniu z możliwością wyczucia zdobień pod opuszkami palców dają niezwykle interesujący efekt. Taka statuetka z pewnością idealnie prezentuje się na biurku najlepszego ucznia.

Nagrody szkolne, które zachwycają

Statuetki dla uczniów to nagrody, które pozostają z obdarowanymi na lata. To pamiątki sukcesu z czasów młodości, którymi chętnie dzielimy się z następnymi pokoleniami. Dlatego wiemy, że każda szkoła pragnie obdarować najlepszych uczniów najwyższej jakości nagrodami, które można spersonalizować. Wszystkie te wartości możesz odnaleźć w naszych trofeach, których cena różni się w zależności od poziomu skomplikowania projektu. Dzięki temu możesz stworzyć unikalną nagrodę w naprawdę korzystnej cenie. To z kolei pozwoli Ci przygotować zachwycającą nagrodę dla każdego, wyróżniającego się ucznia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie . Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf .

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!