Statuetka dla Najlepszego Ucznia

Elegancka statuetka metalowa dla najlepszego ucznia w kształcie sowy trzymającej pióro symbolizuje mądrość i naukę.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 28 cm
Szerokość: 10 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Jaką nagrodę wybrać dla najlepszego ucznia?

Wraz z końcem roku szkolnego pojawiają się pytania dotyczące tego, jaka statuetka dla najlepszego ucznia będzie odpowiednia. W zależności od okazji mogą to być nagrody rzeczowe w postaci książek lub gadżetów. Jednak zdecydowana większość wynagradza swoich najlepszych uczniów pamiątkowymi statuetkami. Za ich pomocą rada szkoły może jednocześnie wyróżniać oraz motywować do dalszych sukcesów. Jednak, aby było to możliwe, nagrody muszą być oryginalne i wyróżniać się na tle innych. W tym celu stworzyliśmy unikalne statuetki, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki nim najlepszy uczeń poczuje się naprawdę doceniony.

Statuetka dla najlepszego ucznia z motywem szkolnym

Tworzone przez nas nagrody dla uczniów wyróżnia indywidualne podejście. Widoczne jest ono w każdym, nawet najdrobniejszym elemencie trofeum. Nasza statuetka dla najlepszego ucznia wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy za pomocą nowoczesnej technologii. Ciekawy kształt zwieńczyliśmy pnącym się ku górze zdobieniem pióra. Całość zachowaliśmy w złotej kolorystyce, którą idealnie uzupełnia kolorowy nadruk z grafiką sowy. Wyraziste kolory w połączeniu z możliwością wyczucia zdobień pod opuszkami palców dają niezwykle interesujący efekt. Taka statuetka z pewnością idealnie prezentuje się na biurku najlepszego ucznia.

Nagrody dla uczniów, które zachwycają

Wyróżnienie uczniów za ich osiągnięcia w nauce jest bardzo ważnym procesem dla ich rozwoju. Nagrody dla uczniów stanowią motywację do ciężkiej pracy i są zachętą do stawiania sobie coraz wyższych celów. Każda szkoła chce, aby nagrody były wyjątkowe i stanowiły pamiątkę, którą uczniowie będą chcieli zachować na długo. Nasze trofea wykonujemy z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje trwałość i solidność. Jednocześnie, oferujemy szeroki zakres personalizacji, aby Twoje nagrody były idealnie dopasowane do potrzeb Twojej szkoły. Możesz wybrać kształt, rozmiar i materiał trofeum. Dodatkowo możesz dodać personalizowaną dedykację lub logo szkoły. Nasze statuetki to również idealne pamiątki, które zostaną na długo z uczniami. To wspaniała okazja, aby zachować wspaniałe wspomnienia z czasów szkolnych. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty i wybrania najwyższej jakości statuetek dla Twoich wyróżniających się uczniów. Z naszą pomocą możesz stworzyć unikalne nagrody za bardzo dobrą cenę. 

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!