Statuetka drewniana z elementem obrotowym

Elegancka statuetka z drewna wykonana w kształcie prostopadłościanu. Jej design uzupełniają nowoczesne zdobienia wykonane z metalu oraz znajdujący się wewnątrz nagrody element obrotowy w kształcie litery "T". Całość można dowolnie spersonalizować.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 7.5 cm
Waga: 1,2 kg

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Statuetka drewniana idealna na wydarzenia biznesowe

Wręczanie nagród w biznesie to nie tylko gest uznania, ale również potężne narzędzie motywacyjne. Zrównoważony biznes opiera się bowiem na motywacji, zaangażowaniu i docenieniu pracy zespołu. Wyróżnienie pracowników czy partnerów biznesowych to doskonały sposób na budowanie silnych relacji oraz inspirowanie do osiągania jeszcze lepszych wyników. Statuetka drewniana jest eleganckim i trwałym symbolem takiego wyróżnienia, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego odbiorcę. Potwierdzają to badania, które pokazują, że nagradzanie w biznesie zwiększa satysfakcję z pracy, poprawia morale i wspiera zrównoważony biznes.

Elegancka i innowacyjna statuetka drewniana z elementem obrotowym

Nasze statuetki drewniane to nie tylko estetyczny przedmiot, ale również innowacyjne dzieło sztuki. Wykonaliśmy je z najwyższej jakości drewna, podkreślając ich naturalny i elegancki charakter. Co więcej, projekt tych unikalnych nagród biznesowych urozmaiciliśmy o element obrotowy w kształcie litery „T”. Dzięki niemu trofeum nabiera dynamiczności oraz wyjątkowego wyglądu. Symbolika tego projektu nawiązuje również do wartości bliskich naszej firmie. Oprócz obrotowego logo widnieją tam bowiem również nadrukowany napis z hasłem „Łączą nas zwycięstwa” i elementy metalowe w kolorach bliskich naszej identyfikacji wizualnej. Projekt ten można jednak personalizować i zmieniać, dostosowując jego elementy do symboli bliskich Twojej marce. Wszystko po to, aby odpowiednio podkreślić wartość współpracy i dobrze wynagrodzić wspólne sukcesy. Dzięki temu nasze statuetki na zamówienie to idealne nagrody, świadczące o wspieraniu zrównoważonego biznesu.

Tryumf — wspieramy zrównoważony biznes

Firma Tryumf od lat specjalizuje się w tworzeniu unikalnych wyróżnień, produkując nagrody okolicznościowe oraz trofea sportowe. Nasza firma wspiera również biznes, tworząc statuetki, które celebrują wyjątkowe chwile i osiągnięcia. Każdego dnia realizujemy unikalne projekty, które dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Klienta. Ponadto, wierzymy, że sukces buduje się na solidnych fundamentach, dlatego nasze produkty, w tym statuetki drewniane, są nie tylko piękne, ale również trwałe i przyjazne dla środowiska. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i możliwościach współpracy. Z pewnością przekonasz się, że nasze trofea spełnią Twoje oczekiwania i na długo pozostaną w pamięci obdarowanych osób.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!