Wyróżnienie w branży fotowoltaiki

Szklana statuetka z kolorowym nadrukiem UV oraz naniesionymi na niego wypukłościami 3D imitującymi krople rosy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

22

wysokość
(cm)

95

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

Fotowoltaika, czyli jedna z najprężniej rozwijających się branż w Polsce

Energia słoneczna to naturalne źródło prądu, które dobrze wykorzystane jest w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne społeczeństwa. Ze względu na naturalne pochodzenie energii słonecznej, jest ona uznawana za jeden z najlepszych zamienników paliwowych źródeł ogrzewania. Dlatego fotowoltaika każdego dnia zyskuje na popularności, poszerzając grono osób, które ją wykorzystują. Wiąże się z tym również fakt powstawania wielu firm fotowoltaicznych. Dla najlepszych z nich nasza firma przygotowała unikalne statuetki branżowe, które miały nawiązywać do zielonej energii.

Trofeum z trójwymiarowymi kropelkami wody

Jako że fotowoltaika to branża, którą cechuje zarówno naturalność, jak i nowoczesne podejście, postanowiliśmy stworzyć nawiązujące do tego nagrody. Nasze szklane trofeum o klasycznym kształcie wyróżnia nie tylko staranne wykończenie oraz wysokiej jakości, grube na 15 mm szkło. Elementem, przyciągającym wzrok, jest kolorowy nadruk na szkle, który umieściliśmy punktowo na całej powierzchni nagrody. Dodatkowo urozmaiciliśmy go efektami 3D. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki udało nam się stworzyć statuetkę, którą możesz poczuć. Wystarczy przejechać po niej dłonią, aby przekonać się, że wszystkie delikatne kropelki wyczuwalne są pod palcem. Jednak, co najważniejsze, chcąc wykorzystać ten motyw w swoim projekcie, nie musisz poświęcać wiele czasu. Czas wykonania podobnego, unikalnego trofeum z nadrukiem 3D nie przekracza 6 dni od potwierdzenia projektu.

Współczesna klasyka nagród

Stawiasz na prostotę jednocześnie, próbując wyrwać się z uścisku standardowych nagród? Aby to zrobić, trzeba uruchomić swoją wyobraźnię, ponieważ w takiej sytuacji nie wystarczy tylko odrobinę zmienić kształt nagrody. Należy stworzyć ją od nowa, zachowując klasyczne elementy urozmaicone nieszablonowymi rozwiązaniami takimi jak nadruk UV z efektem 3D, który możesz dotknąć. Tylko wtedy nagroda będzie prawdziwie zachwycać swoją unikalnością.

Produkty powiązane

Biznes

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie